Oğuzhan Koç “3 Adam” grubundan yakın dostu Eser Yenenler’in youtube’ta sunduğu “Linç@” adlı programına konuk oldu. Ünlü komedyen sadece 8 ay süren evliliği hakkında ilk kez konuştu. Koç, Yenenler’in “Hocam dulsun, bu denir mi? Bayağı bir düşündüm de…” yorumu üzerine konuyla ilgili sessizliğini 4 ay sonra bozdu ve “Evet, dulum… Gözde bir dulum” dedi. 

Balayı yerine yardıma gittiler Balayı yerine yardıma gittiler

Magazin Burada Net'in haberine göre; Oğuzhan Koç'un eski eşi Demet Özdemir hakkında konuşması üzerine Ala Tokel kıskançlık krizine girdi. Tokel ''Sen hala neden Demet'i konuşuyorsun, bu bana yapılmış terbiyesizlik'' şeklinde konuşarak sevgilisiyle kavga etti.

Alevli tartışma çifti ayrılık noktasına getirdi. Oğuzhan Koç ile Ala Tokel ilişkisinin devam edip, etmeyeceği merak konusu oldu. 

Eser Yenenler'in youtube programına katılan Oğuzhan Koç'un yaptığı o konuşma:

Oğuzhan Koç, Eser Yenenler’in “Nasıl hissediyorsun, bir şey yaşadın. Bir şeyler yaşandı. Şimdi kendi kariyerine devam ediyorsun. Kendi içinde hissettiğin bir rahatsızlık var mı? Atıyorum bir başarısızlık ya da bir şey kendi içinde… Ben seni çok iyi gördüm. Yazın da karşılaştık, enerjin çok yerinde ama bu konu sende ne yarattı?” sorusuna da şu yanıtı verdi:

“Bir tek şey var. Hayatınla ilgili bir plan yapıyorsun ve o plan işlemediğinde bu böyle bir süre yani bir plan yaptım ve işlemedi, başarısız oldum, başarısız olduk hissi geliyor. Karşılıklı geliyor…”

Eser Yenenler’in “Yeni kararlar verdirdi mi bu sana?” sorusuna da “Tabii ki önemli ve ciddi bir konu olduğu için bundan alınacak, çıkarılacak bir sürü ders var. Mutlaka almışımdır. Daha sonra alacağım, öğreneceğim bir şeyler de vardır… Daha sonra farkına varacaklarım olabilir. Ama hayatta bunlar var. Bazı şeyler var. Hakikaten ‘Bu benim başıma gelmez, benim planlarım belli’ diyorsun… Hepimiz ölmeyecekmişiz zannediyoruz ya, öleceğiz. Bu da olacak başına geldiği esnada çok şaşırmıyorsun. Şahane bir şey yaşadık, şahaneydi her şey… İyi ki yaşadık… İyi ki benim başıma böyle bir şey geldi… Her şey yolunda, hayat devam ediyor…” diye konuştu.

Editör: İlayda Dülger