2015 yılında yayınlanan ve bir grup lise öğrencisinin yaşadıklarını anlatan Kırgın Çiçekler dizisi yayınlandığı döneme damga vurmuştu. Başrollerinde İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak ve Aleyna Solaker'in yer aldığı dizide Cansu Fırıncı canlandırdığı Kemal karakteriyle hafızalarımıza kazındı.

Snob Magazin'in özel haberine göre; Cansu Fırıncı, 'Kırgın Çiçekler' dizisinde ölümden döndüğünü açıkladı. Yayınlandığı dönem fenomen olan dizide Kemal karakterine hayat veren oyuncu, bazı dizi izleyicilerin seti bastığını açıkladı.

Sinemanın acı kaybı! Sinemanın acı kaybı!


"Beni vurmaya geldiler"
Ünlü oyuncu "Kötü bir karakteri canlandırdığım için, sete silahla beni vurmaya geldiler. Kız çocuklarını taciz eden bir karakterini canlandırıyordum. Kız çocuğu sahibi olan babaların kan beynine sıçrıyordu. Çekimin yakında olduğunu öğrenince geliyorlardı"


"Sete geldiklerinde set ekibi gelenleri, yumaşatıyordu. Set ekibi Kemal karakterime tepki gösteren vatandaşları, "Demek rolünü iyi oynuyor ki gerçek sanıyorsunuz" diyerek, yumuşatıyorlardı" şeklinde şoke eden açıklamalar yaptı.

'Entrika dizisiydi romantik komediye dönüştü' 
Son olarak Yalı Çapkını dizisinde rol alan ünlü oyuncu diziden ayrılış sebebini ise şöyle açıkladı; "Karşılıklı olarak anlaşarak ayrıldım. Ama benim kararımdı. Entrika dizisi olarak tasarlanmıştı ama reytingi tutunca romantik komediye dönüştü."

"Yan hikayelerinden bazıları önemsizleşti. Rolüm figüran düzeyde kaldı. Kariyer için benim için zararlı durumdu. Yapımda anlayışlı olarak karşıladı" diye konuştu.