Star’ın sevilen dizisi Ömer, dün akşam yayınlanan bölümüyle reyting sıralamasında AB ve ABC1 kategorilerinde ilk sırada yer aldı.

ömer1

ÖZEL HABER: Uğur Aslan dizi finalinde 'yargı' dağıttı! ÖZEL HABER: Uğur Aslan dizi finalinde 'yargı' dağıttı!

OGM Pictures ve Star’ın sevilen dizisi Ömer, AB’de 6,41 reyting ve 17,60 share, ABC1’de 6,28 reyting ve 14,61 share alarak reyting sıralamasında yine zirvedeydi.

 Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Gülizar Irmak kaleme alıyor. 

Başrollerinde Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'nın yer aldığı Ömer dizisi, yıllar sonra terk ettiği mahallesine geri dönen Gamze ve kendisinden yaşça küçük Ömer’in tüm imkansızlıklara rağmen tutunacakları aşklarını konu ediniyor.

Başarılı oyuncuları bir araya getiren dizide; Ömer’i Selahattin Paşalı, Ömer’in büyük bir aşkla bağlandığı Gamze karakterini ise Gökçe Bahadır canlandırıyor. Barış Falay’ın Ömer’in babası Reşat, Merve Dizdar'ın ablası Nisa karakterini canlandırdığı dizinin başlıca rollerinde Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven, Melike Güner, Simay Barlas, Tayanç Ayaydın yer alıyor.

"Ömer" dizisinin 8 Mayıs akşamı yayınlanan 16. bölümünde; Süreyya'nın sözleriyle içine kurt düşen Erdal'ın Gamze ve Ömer'i birlikte görmesi bölüme damga vurdu. 

ömer2