Son zamanlarda yaptığı programlarla gündemden düşmeyen Oğuzhan Uğur, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından seçim özel yayını yapacağını duyurmuştu. 

Oğuzhan Uğur'dan son anda şoke eden hareket!

Uğur, yapılacak seçim özel programı için "Yoğun talep üzerine son virajda 'Babala Ulusa Sesleniş' için ekranımızı adaylara açıyoruz. İzleyici yok, ben de yokum çok şükür. Liderler ve kamera o kadar. 30 dakika süre" demişti. 

Oğuzhan Uğur'dan son anda şoke eden hareket!

Ancak ünlü isim, Seçim Özel programının yayınlanmasına saatler kala programı yayınlamaktan vazgeçtiklerini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile belirtti. 

ÖZEL HABER: Cedi Osman ile eşi Ebru Şahin'den ortak projeye yeşil ışık! ÖZEL HABER: Cedi Osman ile eşi Ebru Şahin'den ortak projeye yeşil ışık!

Uğur, sosyal medya hesabından liderlerin konuşmasından bir tanıtım yayınlayarak program çekimini iptal ettiklerini duyurdu ve  "Ulusa sesleniş videomuz yarın sabah 08.00'de yayında. Herkese söz verdik, herkese. Kime söz verdiysek o tarafa soktular bizi, alınmadık. Seçim Özel programı yapacağız dedik, bin türlü tehdit aldık, olsun dedik kulak kapattık. Fakat… Konu sokakta çıkabilecek kavgaları üzerimize yıkma boyutuna geldi. Böyle kötüler…" ifadelerini kullandı.