Celine Dion’un son hali şaşırttı Celine Dion’un son hali şaşırttı

Elbette gençler evlendi ve mutlulukları katlandı. Fakat aileleri de "insanlık tarihi kadar eski o bildik gerilimden" nasibini aldı. İddialara göre iki aile arasındaki gerilim giderek tırmanıyor.

Oğlunun düğününe bir yabancı gibi gitmiş: Kıskançlık ateşi!

ARALARI BUZ GİBİ

Brooklyn Beckham'ın eşi Nicola Peltz ile Victoria Beckham'ın arası gerçekten "buz gibi." Özellikle de düğün hazırlıkları sırasında bu durum zirveye çıktı. 

Nicola Peltz'in, Brooklyn Beckham ile düğününü planlarken kayınvalidesini hiç hesaba katmadığını, fikrini almadığını hatta onunla hiç konuşmadığı ileri sürüldü. "Nicola, Victoria'nın düğün planlamasının bir parçası olmasını istemedi. Victoria'ya bu konuda hiçbir ipucu vermedi. Aralarındaki iletişim en alt düzeydeydi" denildi.

Victoria Beckham geliniyle arasını sıcak tutmaya çalıştığı fakat Nicola Peltz bu konuda ona hiç yardımcı olmadığı konuşuluyor. Hatta bu durum, Victoria ve David Beckham ile oğulları Brooklyn'in arasının açılmasına da neden oluyor.

Oğlunun düğününe bir yabancı gibi gitmiş: Kıskançlık ateşi!

'KAYINVALİDENİN ÖN PLANA ÇIKMASINI İSTEMİYOR'

Nicola Peltz ile Victoria Beckham arasında bir "kıskançlık" olduğunu da ileri sürüldü. Buna göre Nicola, kendisinden daha önce gösteri dünyasında isim yapan ve dünyaca tanınan kayınvalidesini kıskanıyor bile olabilir. Nicola Peltz, özellikle de kendi düğününde kayınvalidesi Victoria'nın daha çok ilgi çekmesini istemedi.

Oğlunun düğününe bir yabancı gibi gitmiş: Kıskançlık ateşi!

AÇIKLAMA GELMEDİ

Bütün bu iddialar düğünün hemen ardından ortaya atılmaya başlandı. Fakat bunlara ne Nicola Peltz ve eşi Brooklyn Beckham'dan bir açıklama geldi ne de Victoria ve David Beckham'dan.

Gelin Nicola Peltz ve Victoria Beckham'ın ön plana çıktığı bu gerilim iddialarını geçmişine uzanıp konuşulanları da bir hatırlayalım. Aslına bakılırsa bu gerilimin izini ilk sürenler sosyal medyada her iki aileyi de yakından takip edenler oldu. Buna göre Beckham çifti özellikle de Victoria ile gelini Nicola birbirlerinin paylaşımlarına nadir olarak etkileşimde bulunuyor. Yani pek azını "beğeniyor." Oysa bilindiği gibi her ikisi de bu paylaşım sitesini son derece aktif bir şekilde kullanıyor. Nicola Peltz Beckham da Victoria Beckham da hayatlarının neredeyse her anını takipçileriyle paylaşıyor. Onları yakından takip edenlere göre bu gelin ile kayınvalide arasındaki gerilimin önemli bir göstergesi.

Oğlunun düğününe bir yabancı gibi gitmiş: Kıskançlık ateşi!

ARTIK KENDİ AİLESİ ÖN PLANDA

Bu arada Nicola Anne Peltz de özellikle son zamanlarda sık sık kendi anne ve babasıyla çekilen fotoğraflarını paylaşıyor. Buna ne David ne Victoria Beckham'dan herhangi bir tepki geldi. Oysa bir dönem yani Brooklyn Beckham ile Nicola Peltz Beckham evlenmeden önce durum bunun tam tersiydi. Nicola, neredeyse Beckham ailesinin bir parçası olmuştu. Özel günleri birlikte kutluyorlar, tatillere birlikte gidiyorlardı. Beckham ailesinin gelini Nicola'nın, Victoria ve David'in tek kızı Harper ile arasının çok iyi olduğunu da bu sosyal medya paylaşımları gözler önüne seriyordu. Bu durum düğünden sonra tamamen değişti.

Editör: TE Bilişim