O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında eşi Neslihan Atagül ile yaşadığı bir olayı anlatan Kadir Doğulu'nun, söz konuyu hikayeyi sosyal medyada paylaşım yapan bir aile danışmanının 7 Aralık 2022 tarihli gönderisinden alıntıladığı iddia edilmişti. Kısa sürede Twitter'da gündem olan ünlü çift için "Hikaye çalıntı" yorumları yapılmıştı. Doğulu ve Atagül ise yorumlara sessiz kalmayı tercih etmişti.

'O Ses Türkiye'de anlattığı hikaye çalıntı mı? Kadir Doğulu'dan ilk açıklama

İŞTE O HİKAYE

Sahnede usta sanatçı Barış Manço'nun Bal Böceği şarkısını söyleyen oyuncu çiftten Doğulu, performanslarının ardından jüri üyeleriyle sohbeti sırasında şu ifadeleri kullanmıştı:

Meltem Cumbul'un Nükhet Duru taklidi olay oldu! Meltem Cumbul'un Nükhet Duru taklidi olay oldu!

Bir keresinde çok büyük bir tartışma yaşadık. Ben kapıyı vurup çıktım. İşlerimi halledip, akşam eve geldiğimde eşim koltukta uyuyakalmıştı. Normalde onu hayatta orada yatırmaz, kucağıma alır yatağa götürürüm. O gün yapmadım çünkü kızgındım. Yatak odasına gidip yattım. Sabah yanıma geldi. İkimiz de kızgınız. Ben 'Acaba biraz ara mı versek?' diye sordum. O da 'Tamam verelim' dedi. Birkaç saat geçti, evde birlikte vakit geçirdik. Ben tam dışarı çıkacakken geldi boynumdan öptü. Sonra oturup konuştuk. Konuşurken 'Ben dün gece eve geldim' dedim, o da 'Fark ettim' dedi. 'Ben seni normalde yukarı götürürdüm ama götürmedim' dedim. O da 'Beni almanı çok bekledim' dedi. Ben de 'Çok bekledim acaba aç mısın diye soracaksın diye' dedim. O gün bizim miladımız var. Konuşarak çok şey anlaşılabiliyor.

 'O Ses Türkiye'de anlattığı hikaye çalıntı mı? Kadir Doğulu'dan ilk açıklama

"BİRİLERİNİN DAHA YAŞIYOR OLMASI ANORMAL DEĞİL"

'Kazım' karakterine hayat verdiği 'Gecenin Ucunda' dizisiyle ekranlarda olan Kadir Doğulu, önceki akşam Yeniköy'de bir mekan çıkışında objektiflere yansıdı.

'O Ses Türkiye'de anlattığı hikaye çalıntı mı? Kadir Doğulu'dan ilk açıklama

O Ses Yılbaşı yarışmasındaki olayın hatırlatılan ünlü oyuncu, şu yanıtı verdi:

Aslında çok konuşmak istemiyorum. Hepimiz birbirimizin aynısıyız, benziyoruz birbirimize. Bu sadece bana ait bir hikaye değil, herkesin yaşadığı bir hikaye. Hepimiz birbirimizle aynıyız, herkes yaşıyor. Sizler de eşiniz ve kız arkadaşınızla bu tarz olaylar yaşamıyor musunuz? Birilerinin daha yaşıyor olması anormal değil. Herkes algıda eşsiz ama yaşantı olarak bir. Şu örneği vereyim; herkes arife günü trafiğe yakalanmayayım diye çıkmıyor ertesi gün çıkar trafiğe yakalanır.

 'O Ses Türkiye'de anlattığı hikaye çalıntı mı? Kadir Doğulu'dan ilk açıklama

"GÖNDERMEDEN HABERİM YOK"

Uraz Kaygılaroğlu, çok bilinen bir hikayeyi kendi hikayesi gibi anlatmış, meslektaşına göndermede bulunduğu konuşulmuştu. "Kadir bunu görmesin" yorumu yapılan Uraz'ın paylaşımı binlerce etkileşim almıştı. Bu sorular üzerine Kadir Doğulu, "Benim bir şeyden haberim yok, göndermeden haberim yok" açıklamasını yaptı.