Pazartesi günü yapılması planlanan temel atma töreni, İbiza’daki yağışlı hava nedeniyle bir gün sonraya ertelenince Nusret de özel uçağı ve yanındaki dört iş arkadaşıyla birlikte salı sabahı adaya indi. ‘Nusr-Et Multi Family Building & Restaurants İbiza’ adı verilen projeyi ünlü mimarlık ajansı Ribas & Ribas Architects üstleniyor.

nusret

Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme! Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme!

100 milyon Euro’ya mâl olacak.İnşaat alanını, Mimar Jose Ribas ve onun ekibiyle gezen Nusret Gökçe, her adımını sosyal medyada takipçileriyle de paylaştı. Yatırımın toplam maliyetinin 100 milyon Euro olacağı ve inşaatın 2025’te tamamlanması bekleniyor.

nusret

Dünyada ‘Salt Bae’ olarak tanınan ünlü şef, temel atma seremonisinin ardından inşaat alanındaki işçilerle sohbet etti ve sonrasında ekip hep birlikte öğle yemeği yedi. Sunumu şova çeviren ve eti tuzlama sanatıyla tanınan Nusret, futbol dünyasından Hollywood’a kadar geniş bir hayran kitlesine sahip. İspanyollar da İbiza Adası’ndaki bu yatırımla birçok iş imkânı sağlayacak olan Gökçe’nin burada başarılı olacağından eminler.(Mehmet Üstündağ)

nusret