Attığı her adım ve yaptığı açıklamalarla magazin gündeminde bomba etkisi yaratan Nurseli İdiz, bu kez Sabah gazetesinden Tuba Kalçık'a konuk oldu.

Nurseli İdiz'den bomba açıklamalar! "Her dakika çıplak kadın görmekten fenalık geldi!"

Siyasetle ilgili değerlendirmelerde bulunan İdiz, kutuplaşma tartışmalarıyla ilgili Kalçık'ın "Türkiye'de ayrışma var diye bir tartışma var. Siz bu konuyu nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna dikkat çeken cevaplar verdi.

İdiz, "Doğru gelmeyen bir şeyi her zaman açıkça söylerim. Şu anda iktidar kaç yıldır görevde ve laik kesim, toplumu ayrıştırma sürecini başlattı" dedi.

Ceyda Düvenci aşkını haykırdı! Ceyda Düvenci aşkını haykırdı!

Nurseli İdiz'den bomba açıklamalar! "Her dakika çıplak kadın görmekten fenalık geldi!"

Sosyal medya ortamını nasıl bulduğu sorulduğunda İdiz, şu ifadeleri kullandı: "Sürekli çıplak kadınların gösterildiği bir ortamda fenalık geldi bana. Bu durum sadece sosyal medyayla sınırlı değil, sokaklarda da böyle... Don, sütyenle gezen insanları artık sıkça görüyorum. Türkiye'nin muhafazakarlaştığı söyleniyor, ancak bu iddia gerçeği yansıtmıyor. Bazıları 'İran gibi olacağız, Afganistan gibi olacağız' diyor, ama bu söylemler gerçekçi değil."

Nurseli İdiz'den bomba açıklamalar! "Her dakika çıplak kadın görmekten fenalık geldi!"

Geçtiğimiz haftalarda Yalı Çapkını'nın başrolü Mert Ramazan Demir hakkında yaptığı açıklama ile de dikkat çeken İdiz, konu hakkında "Ben çocuğa yönelik kötü bir şey söylemedim. Sadece yeni nesil oyunculardan bazılarını çok fazla abarttıklarını söylemeye çalıştım. Herkesin bir dönemi var. Arka arkaya reklamlarda oynatıyorlar, dizilerde çok öne çıkıyorlar. Yaptığı diğer iş başarılı olmayınca da sektörden siliniyorlar. Bu durum da böyle oyuncuları depresyona sokuyor. Mert Ramazan Demir'in oyunculuğuna laf söylemedim yoksa. Genç oyuncular arasında beğendiklerim var. Mesela Merve Dizdar'ın başarısını çok önemli buluyorum. Şunu da söyleyeyim ama Merve eskiden olsa bu fiziksel özelliğiyle bu başarıyı yakalayamazdı. Çünkü oyuncak bebek gibi kadın oyunculara yer veriyorlardı. Ama bu anlayış da değişti artık. Oyuncuların fotomodel gibi güzel olmasına gerek yok." dedi.