Ekran Resmi 2023-10-20 08.48.14

Nebahat çehre, Kanal D ekranlarında yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran ve aradan geçen yıllara rağmen tekrarlarının hala reyting rekoru kırdığı 'Aşk-ı Memnu' dizisinde Firdevs Hanım karakterine hayat vermişti.

'YAKALAYAMAZSINIZ' DEDİ VE GÖRÜNTÜLENDİ

Bülent Şakrak’tan “çiçek”li paylaşım Bülent Şakrak’tan “çiçek”li paylaşım

Usta sanatçı, yaz tatilinde bikinili görüntülenmekle ilgili, "Beni yakalayamayacaksınız çünkü sizlerin olmadığı yerlerde tatil yapıyorum" diyerek, gazetecilere takılmıştı. Çehre, röportajından sonra Bodrum Güvercinlik'te bikinisiyle görüntülenmişti.

Ekran Resmi 2023-10-20 08.48.23

SERGİYE KATILDI

Yirminci yüzyıl çağdaş sanatının en etkin isimlerinden ve Pop-art hareketinin öncüsü Andy Warhol’un 125 eserinin yer aldığı “Andy Warhol-İstanbul Sergisi’nin resmi açılışı İstanbul Lale Müzesi’nde yapıldı. Nebahat Çehre, sergiye katılanlar arasındaydı.

Ekran Resmi 2023-10-20 08.48.34

"ZATEN BU KİLODAYDIM"

Gazeteciler ile kısa bir sohbet eden Çehre, yazın çıkan bikinili pozları ile ilgili, "Tatil güzel şey ya. Ben çok severim tatile gitmeyi ve tatil yapmayı. 'Çekemezsiniz' demiştim size ama çekmişsiniz. Bu arada ben kilo vermedim ki. Zaten bu kilodaydım hep. İhtiyacım mı var allah aşkına kilo vermeye" diyerek güldü.

0x0-79luk-nebahat-cehreden-olay-bikinili-poz-genc-kizlara-tas-cikardi-1688211508811

"ŞİMDİKİ İŞLER SAÇMA GELİYOR"

Uzun süredir de bir projede yer almayan Nebahat Çehre, muhabirlerin "Uzun zamandır projelerde yoksunuz. Bunun bir sebebi var mı?" sorusuna da, "Arkadaşlar kafama yatan bir şey yok ki. Bana çok saçma geliyor şimdiki işler. Bana uyan senaryo yok ki. Doğru düzgün bir tane senaryo gelmedi elime. Sırf para kazanacağım diye de diğerleri gibi teklifleri kabul etmiyorum yani" dedi.

Çehre, eski eşi Yılmaz Güney ile ilgili sorulara ise, "Bu soruyu cevaplamayacağım" diyerek sergiyi gezmeye devam etti. (Milliyet)

Editör: Melike Merve Kayar