2010 yılında evlendiği Rasim Ozan Kütahyalı ile boşanma iddialarını doğrulayan Nagehan Alçı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile dikkat çekti. 

13 yıllık eşi Rasim Ozan Kütahyalı'dan 40 milyon lira tazminat ile ikiz çocuklar için aylık 60 bin lira nafaka istediği de konuşulan Alçı, söz konusu iddialar hakkında konuşmadı. 

Nagehan Alçı'dan peş peşe boşanma açıklaması! Rasim Ozan Kütahyalı hakkında neler söyledi?

Alçı, yaptığı paylaşımda "Rasim'le uzlaşıp, anlaşarak evliliğimizi bitirme kararı aldık. O benim her zaman yüreğine ve aklına güvendiğim dostum ve fikirdaşım olacak. İlişkimiz hep baki kalacak. Çocuklarımız için medyadaki meslektaşlarımdan sürece saygılı olmalarını rica ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Nagehan Alçı'dan peş peşe boşanma açıklaması! Rasim Ozan Kütahyalı hakkında neler söyledi?

Kenan Doğulu: "Beren'i görünce dünya durdu" Kenan Doğulu: "Beren'i görünce dünya durdu"

Açıklamasının devamında çocuklarının süreçten olumsuz etkilenmemesi için süreçle ilgili yayın yasağı aldırdıklarını belirten Alçı, "Boşanma sürecimizle ilgili mahkemeden yayın yasağı çıkmıştır. 10 yaşındaki çocuklarımızın sağlığını da ilgilendiren bu hassas konuda yalan yanlış, bölük pörçük haberler yaparak yayın yasağını ihlal edenlerin gereken cezayı alması için avukatlarımız suç duyurusunda bulunacaktır" dedi.