Mustafa Uğurlu, önceki gün Cihangir'deki bir kafede bulmaca çözerken objektiflere yansıdı. Bulmaca çözmeyi çok sevdiğini ve bunun kendisi için bir pazar ritüeli olduğunu söyleyen 66 yaşındaki oyuncu, şu sıralar bir avukatı canlandırdığı dizi üzerinden günümüz ilişkilerini değerlendirdi ve çarpıcı açıklamalara imza attı.

Mustafa Uğurlu'dan şoke eden ihanet itirafı!

"ZAAFTAN KAYNAKLANAN ANLIK BİR ŞEY"

Ünlü oyuncu, "Eşini aldatan bir avukatı oynuyorum, kötü yani. Sonuçta herkesin yapabildiği, genelde bir zaaftan kaynaklanan anlık bir şey, sonra pişman oluyor ama iş işten geçmiş oluyor" şeklinde konuştu.

Mustafa Uğurlu'dan şoke eden ihanet itirafı!

"KİMSE ANLAMAZSA SORUN YOK"

Uğurlu, günümüz ilişkilerinin çabuk tükenmesiyle ilgili soru üzerine, özel hayatında hem aldattığını hem de aldatıldığı itirafında bulunup, şöyle konuştu:

Mert Fırat: Vaktimin çoğunu aileme ayırıyorum! Mert Fırat: Vaktimin çoğunu aileme ayırıyorum!

Mustafa Uğurlu'dan şoke eden ihanet itirafı!

"Su yüzüne çıkan bütün ilişkiler kötüdür ama saklı gizli kaldığı müddetçe kimse anlamazsa bir sorun yok. Derler ya 'Eskisi gibi olmuyor'. Çay içmek için günlerce peşinden koştuğun zamanlar geçti artık, yani onlar kısa süren ilişkiler haline dönüşüyor. Sonuca gitmeye yönelik ilişkiler artık revaçta. Zaman hızlı, 21'inci yüzyıldayız, bu da doğal belki. Tabii canım hem aldatıldık, hem aldattık. Bunlar hayatın içinde var olan şeyler. Onu bilmeden de yapıyorsun, sanki sıradan bir şeymiş gibi yapıyorsun ama acısını sonra çok çekiyorsun."

Mustafa Uğurlu'dan şoke eden ihanet itirafı!

YANAN EVİNE YENİDEN KAVUŞTU

2016 yılında Cihangir'de bulunan evinde yangın çıkan ve uzun zamandır Bodrum Gümüşlük'de yaşayan usta oyuncu Mustafa Uğurlu, geçtiğimzi ağustos ayında Cihangir'de görüntülenmişti. Basın mensuplarının “Mustafa Bey sizi artık göremiyoruz, neler yapıyorsunuz?” sorusuna, “Her şey yolunda çocuklar. Biliyorsunuz Cihangir'de bulunan evim yanmıştı. Aradan altı yıl geçti, evimi daha yeni bitirdiler. Ben de bu arada Bodrum'daydım, şimdi geldim" yanıtını vermişti.

Editör: TE Bilişim