HÜLYA KOÇYİĞİT
Türk sinemasından bir yıldız daha kaydı bugün… Yeşilçam'ın yıldızlarından sevgili arkadaşım Murat Soydan’ın vefat haberini üzülerek öğrendim. Murat ile birlikte sayısız film yaptık, birbirimizi her zaman kolladık; saydık, sevdik, ailelerimizle unutulmaz anları paylaştık. Paylaştığımız tüm o güzel anılar ve sinemamıza bıraktıkların için sana sonsuz teşekkürler benim yakın dostum, canım arkadaşım. Allahtan rahmet, tüm aileye sabır diliyorum. Başımız sağ olsun.

Whatsapp Image 2024 06 11 At 15.12.45

FİLİZ AKIN
Yeşilçam dönem arkadaşlarımızdan Murat Soydan’ın vefatını öğrenmenin hüznüyleyim. Sevenlerine sabır diliyorum Murat’ımız maalesef yok artık…

AYBEN ERMAN
Seninle ne çok dizide oynadık Murat’cığım. Nurlarda uyu. Mekanın cennet olsun. 

Whatsapp Image 2024 06 11 At 15.12.51

MELEK BAYKAL
Bir yıldız daha kaydı. Başımız sağ olsun. 

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN 
Önce hayatımızın en renkli Yeşilçam filmlerini, sonra Yeşilçam sokağını kaybettik. Şimdi tek tek Yeşilçam yıldızlarını uğurluyoruz maalesef. Nur içinde uyuyun Murat Bey. 

Farah Zeynep Abdullah kendisine mesaj atan takipçisini ifşaladı! Farah Zeynep Abdullah kendisine mesaj atan takipçisini ifşaladı!

TALAT BULUT
Devrin daim olsun Murat Abi.

ZAFER ALGÖZ
Beyefendiliğin çok yakıştığı bir meslek büyüğümüz daha veda etti.Oyunculuğundan önce İstanbul Belediye Konservatuvarı Türk Musikisi bölümünden mezun oldu. Güzel sesli zarif adam mekanın cennet olsun

Editör: MagazinBurada Editör