Twitter olmak üzere sosyal medyadaki diğer platformlarda 10’un üzerinde sahte hesap açıldığını öğrenen sanatçı, avukatı Bişar Abdi Alınak’a talimat verdi.

Müjde ar

Müjde Ar, Magazinsortie.com sitesine ise şu açıklamayı yaptı: “Benim adımı kullanarak paylaşım yapanlar IP numarası tespit edilerek hukuki yollarla gereği yapılacak. Benim kesinlikle Twitter’da hesabım yok, olmayacak da... Hangi hakla benim ismimi kullanıyorlar? Adalet önünde de hesap sorulacak.”

Sanatçının avukatı da “Fail ya da faillerin bulunması durumunda 2 ila 4 yıl arasında hapis cezası ile yargılanacaklar” dedi.

Müjde ar

Usta oyuncular Hülya Koçyiğit ve Ediz Hun da adlarına açılan sahte sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlara yönelik takipçilerini uyarmıştı. Koçyiğit, “Kullandığım tek sosyal medya hesabı Instagram’dır” demişti.

ÖZEL HABER: Fiziksel sorunlarım finale yürümemi engelledi ÖZEL HABER: Fiziksel sorunlarım finale yürümemi engelledi

Hülya koçyiğit

Ediz Hun da “Değerli takipçilerim Instagram ve Facebook (Ediz’in Kaktüs Bahçesi) dışında sosyal medya platformlarında hiçbir hesabımın bulunmadığını, adıma açılan diğer hesapların sahte olduğunu bilgilerinize sunarım” ifadelerini kullanmıştı.

Ediz hun