Caner Erdeniz ile 2019'da nikâh masasına oturan, aynı yıl Vina adını verdikleri kızının doğumu ile ilk kez anne olma sevinci yaşayan oyuncu Müge Boz geçtiğimiz aylarda katıldığı bir ödül töreninde gazetecilerle bir araya gelmişti.

müge boz

Tatil için yurtdışını tercih eden ünlü isim, "Yaz harika geçti. Farklı bir tatil deneyimledik. Denizden uzak, doğada bir tatil yaptık. Vina'yı da aldık, bisiklet ile gezdik hep oralarda. Termal suyun da şifasını deneyimledik, müzik festivaline de gittik" açıklamasını yapmıştı.

"VİNA'NIN KARDEŞİ OLSUN İSTİYORUM"

Daha sonra katıldığı bir lansmanda "İkinci çocuğu düşünüyor musunuz?" sorusuna içtenlikle cevap veren Boz, "Evet ikinci çocuk istiyorum. Vina’nın bir kardeşi olsun istiyorum ama bunun için hayırlısı ne zaman olur bilemem" demişti.Müge Boz, önceki akşam eşi Caner Erdeniz ile birlikte Ulus'da trafikte görüntülendi.

Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı… Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı…

müge boz

"10 DAKİKADIR AYNI YERDEYİZ"

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Boz, "Kırk yılın başında dışarı çıkalım dedik, malum trafiğe takıldık. Yaklaşık 10 dakikadır aynı yerdeyiz ama hiçbir şekilde İstanbul’a küsmedim. Biz İstanbul'u böyle kabullendik" dedi.

Her şeyin yolunda olduğunu söyleyen Boz "Çocuklar olmadan bir gece geçireceğiz, arada böyle tatlı ayrılışlar oluyor" diyerek yoluna devam etti.