Muazzez Ersoy, pandemi döneminde boş durmadı ve bestesi Yücel Arzen'e ait yeni bir şarkıyı seslendirdi.

Şarkıyı kısa süre içinde sevenleriyle buluşturacağını açıklayan Muazzez Ersoy, "Bayram'da yeni şarkımla sevenlerimizin huzurunda olacağım inşallah" açıklaması yaptı.

muazzez ersoy

"İLK DOZ SINOVAC AŞISINI OLDUM"

Muazzez Ersoy, alışveriş sonrası magazinburada.net kameralarına çok özel açıklamalar yaptı. Etiler'de bir kozmetik mağazasından bakım ürünleri alan Türk Sanat Müziği'nin sevilen ismi, "Koronavirüs aşısının ilk dozunu oldum. Sinovac aşısı yapıldı. 28 gün sonra da ikinci doz yapılacak. Çok şükür bir sıkıntı yok, sağlığım yerinde" dedi.

"YENİ BİR PARÇAYLA KARŞINIZDA OLCAĞIM"

Hande Doğandemir aşkını mesaj ile duyurdu Hande Doğandemir aşkını mesaj ile duyurdu

Muazzez Ersoy, kozmetik harcamalarıyla ilgili sorulan soruya, "İşim gereği kozmetiğe para harcıyorum bu bazen çok olur bazen az olur" şeklinde konuştu. 

Daha önce verdiği bir röportajda pandemi döneminin 'vefasızlarına' bir göndermede bulunan Muazzez Ersoy, yakın bir zamanda söz ve müziği Yücel Arzen'e ait çok güzel bir eseri seslendirdiğini söyledi. Ersoy, "Şarkıyı bahar ayında çıkaracağız. Stüdyo aşaması bittikten sonra inşallah. Ramazan Bayramında çıkarabiliriz" ifadelerini kullandı.

muazzez ersoy ibo show

"ALLAH'IN YARATTIKLARINI ALLAH'A OLAN SEVGİMİZDEN DOLAYI SEVİP SAYGI DUYMALIYIZ"

Alışveriş esnasında kendisine eşlik eden iki köpeğinden birine Türkçe Şanslı diğerine İngilizce Lucky ismini veren Muazzez Ersoy, 'Onlar benim çocuklarım, onları çok seviyorum. Allah'ın yaarttıklarını Allah'a olan sevgi ve saygımızdan dolayı sevip saygı duymalıyız' diyerek hayvanlara olan sevgisine vurgu yaptı.

Editör: TE Bilişim