Bakırköy'de özel bir bankada müdürlük yapan Seçil Erzan aralarında Arda Turan Emre Belözoğlu, Fernando Muslera gibi ünlü futbolcuların da olduğu çok sayıda kişiyi 55 milyon dolar dolandırdığı iddiasıyla tutuklanmıştı.Erzan tarafından dolandırıldığını iddia eden ünlü isimler de tek tek adliyeye giderek savcıya ifade vermişti. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında Seçil Erzan’ın da arasında olduğu 7 kişiye dava açılmıştı.

arda turan

"BU OLAY BENİ ÇOK YIPRATTI"

Şikayetçi Arda Turan, Seçil Erzan'ın kendisini sık sık arayıp bunaltması üzerine bahsettiği fona yatırması için önce 3 milyon doları elden verdiğini, Erzan'ın kendisini "Bu fona kim ne kadar yatırdıysa ona göre kazanç sağlayacak, bu bir faiz değil' diyerek kandırdığını söylemişti.

arda turan

Turan, toplamda 13 milyon 900 bin doları elden verdiğini, kendisinin de 6 milyon 400 bin doları geri ödediğini, kendisine banka kaşeli ve ıslak imzalı belge verdiğini belirterek "Yıllardır çalışıp kazandığım bütün paramı, emeğimi Seçil Erzan beni kandırarak yok etmiştir. Çok üzgünüm, bu olay beni çok yıprattı. Bütün birikimim bir anda gitti" demişti.

"HERHANGİ BİR ŞEKİLDE KONUŞMADIM"

Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı… Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı…

Arda Turan ile eşi Aslıhan Doğan,son olarak geçtiğimiz gün katıldıkları bir etkinlikte gazetecilerle bir araya geldi. Futbol hocalığı hakkında konuşan Turan, "Ne kadar çalışırsanız o kadar kazanırsınız. Bu tamamen oyuncularla alakalı aslında onlar güzel oynuyorlar. Güzel bir kulüp olma yolunda ilerliyoruz" dedi.Yaklaşık 14 milyon dolar dolandırılması ve dava süreci hakkında da soru yöneltilen ünlü isim; "Ben çok konuşmuyorum bu konuda. Herhangi bir şekilde konuşmadım da" ifadelerini kullandı. Arda Turan ve eşi, konuyla ilgili sorulara yanıt vermek istemedi.

arda turan