Lenf kanseri rahatsızlığı sebebiyle 3 aydır tedavi gören ve yaklaşık 1,5 aydır da yoğun bakımda tedavi gören Özkan Uğur, cumartesi günü hayatını kaybetti. 

Ezgi Mola, Musa Orhan'a 10 bin TL manevi tazminat cezası ödeyecek Ezgi Mola, Musa Orhan'a 10 bin TL manevi tazminat cezası ödeyecek

MFÖ grubu üyesi Özkan Uğur için Eurovision'dan taziye mesajı!

Geçtiğimiz gün düzenlenen cenaze töreniyle Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verilen ünlü şarkıcı için Eurovision da sosyal medya hesabından 'taziye' mesajını paylaştı. 

MFÖ grubu üyesi Özkan Uğur için Eurovision'dan taziye mesajı!

Yer aldığı Mazhar - Fuat - Özkan üçlüsü ile ülkemizi Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil eden Özkan Uğur, Eurovision Şarkı Yarışması'nın resmi Instagram hesabından yapılan paylaşımda, "1985 ve 1988 yıllarında MFÖ kapsamında Eurovision'da ülkesini temsil eden, Türkiye'nin en ünlü müzisyenlerinden Özkan Uğur'un vefatını nedeniyle çok üzgünüz" ifadelerine yer verildi. 

MFÖ grubu üyesi Özkan Uğur için Eurovision'dan taziye mesajı!

1985'te 'Diday Diday Day' ile 1988'de ise 'Sufi' adlı şarkıyla Türkiye'yi temsil eden Mazhar-Fuat-Özkan üçlüsü, Eurovision'da büyük etki bırakmıştı. MFÖ, 1985 Eurovision Şarkı Yarışması'nda 36 puanla 14'üncü olmuştu.