Evlilik dışı ilişkiden Duygu ve Sevgi Nebioğlu adında iki çocuğu olduğu ortaya çıkan  82 yaşındaki Metin Akpınar, dün açıklama yaptı. Akpınar, “Varlıklarından haberdar olmadığım çocuklarımın çektiği acılardan dolayı çok üzgünüm” ifadelerini kullandı.

metinakpınar kızları

Tuba’nın Yeni Aşkı Hintli Milyarder! Tuba’nın Yeni Aşkı Hintli Milyarder!

“Metin Akpınar’ın yapmış olduğu basın açıklamasına karşılık son açıklamamı pazartesi günü İstanbul’da televizyon programında gerçekleştireceğim. Size elimdeki deliller ile gerçekleri tüm çıplaklığıyla anlattığımda sanat tarihinin kaybı çok büyük olur.”

metinakpınar kızları
 

“İYİ NİYETİMİ KULLANIP…”

“Bir insanın hayatı boyunca yapmış olduğu emeklerini yok edecek eğitim almadım Nebioğlu ailemden. Benim çok iyi büyütülmüş olmamdan kaynaklı iyi niyetimi kullanıp yalanlarıyla konuşmaya devam edenlerin sosyalist yapısının gerçekliğini bir araştırın önce.”


“Ve siz terbiyesiz troller, sizin kimler tarafınızdan tutulup bana attığınız mesajların, yaptığınız ahlaksızlığın farkındayım. Ben bu süreci Akpınar ailesiyle birebir yaşadım, kendinize başka sözler bulun. Avukatlarım sizler ile özel olarak ilgilenecek.”

Editör: Mustafa Kemal Polat