Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih'e kaybedilen 8-2'lik maç sonrası futbolun dünya starı Lionel Messi, 20 yıllık Barcelona kariyerini noktalayacağını açıklamıştı.

lionel messi barcelona

Messi'nin takımı bırakma kararı İspanya ve dünya futbolunda deprem etkisi yarattı. Barcelona Başkanı istifa etti. Kulüp Messi'nin serbest kalma bedelinin 700 milyon euro olduğunu açıkladı. Yaşanan hareketli gelişmelerin ardından son olarak Arjantinli yıldız takımı Barcelona'da kalacağını açıkladı!

"SAHA İÇİNDEKİ TAVRIM DEĞİŞMEYECEK"

Barış Alper Yılmaz "Adam Kalmadı" diyen Hafsanur Sancaktutan'ı stalkladı Barış Alper Yılmaz "Adam Kalmadı" diyen Hafsanur Sancaktutan'ı stalkladı

Barcelona'nın Arjantinli süper yıldızı Lionel Messi, İspanyol ekibinden ayrılmayacağını açıkladı.

Ağustos ayında kulüpten ayrılma isteğini yönetime ileten Arjantinli efsane, bu kararından vazgeçti. 

Goal İspanya'dan Ruben Uria'ya özel bir röportaj veren 33 yaşındaki süper yıldız, Katalan devinde kalmaya karar verdiğini şu sözlerle ifade etti:

"Barcelona'da devam edeceğim. Her ne kadar gitmek istemişsem de, saha içindeki tavrım değişmeyecek. Bu kulüp için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

lionel messi barcelona gol

"KAYBETMEYİ SEVMİYORUM"

Ben her daim kazanmak isteyen biriyim. Yarışmacıyım ve herhangi şeyde kaybetmeyi sevmiyorum. Kulüp için, soyunma odasın için ve kendim için en iyisini istiyorum.

Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak için gerekli desteği alamadığımızı söylemiştim. Esasen şimdi ne olacak bilmiyorum. Yeni bir antrenörümüz ve yeni fikirleri var. Bu iyi bir şey ama takımın buna nasıl yanıt vereceğini ve bunun bizi en üst seviye futbolda nereye getireceğini görmemiz lazım.

Benim söyleyebileceğim şey şu: Barcelona'da kalıyorum ve bu takım için en iyimi ortaya koyacağım."

Editör: TE Bilişim