Merve Boluğur ve Mert Aydın, 2 Ekim'de Fuat Paşa Yalısı’nda dünyaevine girmiş, 23 Kasım'da tek celsede boşanmıştı. Özel hayatlarıyla magazin gündeminden düşmeyen eski eşler, geçtiğimiz günlerde Galataport’daki bir mekanda buluşmuştu. Kahve içip, sohbet eden ikilinin, basın mensuplarını görünce keyfi kaçmıştı.

Mekanın çıkış kapısına yönelen Boluğur ile Aydın, sorular karşısında sessiz kalmayı tercih etmişti. Aydın’ın aracıyla oradan uzaklaşan çift, Nişantaşı’nda başka bir yere geçmişti.

Mert Aydın 'Survivor 2023'e katılacağını açıkladı! Eski eşi Merve Boluğur'da katılacak mı?

Ünlü tenisçi Elena Rybakina, Bodrum'da tatilde Ünlü tenisçi Elena Rybakina, Bodrum'da tatilde

Evliliklerini 53 günde bitiren Merve Boluğur ile Mert Aydın’ın son olarak ‘Survivor’a gideceği iddia edilmişti.

"SURVIVOR BENİM İÇİN OLDU SAYILIR"

Dj Mert Aydın “Survivor benim için oldu sayılır. Bugün yarın açıklarlar. Bu sene zeka oyunları çokmuş. Diğer parkur oyunları bana göre değil, çok zor biliyorum. Bunu da burdan size açıklayayım” dedi.

Mert Aydın 'Survivor 2023'e katılacağını açıkladı! Eski eşi Merve Boluğur'da katılacak mı?

"GEREKSİZ İNSAN"

Öte yandan boşanma hakkında açıklamaları merakla beklenen Mert Aydın, günler sonra sessizliğini bozmuştu. Evliliği geçtiğimiz ay sona eren 35 yaşındaki DJ, “Boşandıktan sonra ilk kez bir etkinliğe katılıp, çok sevdiğim işimi yaptım. Bana ne soracağınızı biliyorum. Gereksiz insan, konuşmaya hiç gerek yok. Unutmaya çalışıyorum" açıklamasını yapmıştı.

Editör: TE Bilişim