Melike Şahin öğretmen için yapılan etkinlikde hava şartlarını bahane ederek konsere çıkmadığı iddia edildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada ünlü sanatçının rüzgar sorunu olmadığı halde konsere keyfi olarak çıkmadığının altı çizildi.

 Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme  Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada da, sanatçının rüzgarı bahane ederek konsere çıkmadığının altı çizildi.

Yapılan açıklamada ”Değerli öğretmenlerimiz, saatlerdir rüzgar sorunu olmadığını ifade etmek konusunda gösterdiğimiz tüm çabaya ve verdiğimiz bütün güvenceye rağmen Melike Şahin’in ekibi sahneye çıkmaya ikna olmadığı için konseri ertelemek zorunda kaldık.

Talepleriniz doğrultusunda başka bir sanatçıyla sizlerle birlikte olacağız. Sizlerden çok özür diliyoruz.Çok üzgünüz.” denildi.

Feshane alanındaki konserinin iptal edilmesi hakkında açıklama yapan Melike Şahin ”Çok üzgünüm bu akşamki Feshane konserimiz ertelendi. Son ana kadar hazırda bekledim yemin olsun. Çok rüzgar varmış hem belediye hemde ekibim riskli buldular güvenliğimiz için. Benimle bir alakası yok” dedi.