Melek Mosso'dan çarpıcı açıklamalar

Doğum gününde kriz geçirdi Doğum gününde kriz geçirdi

Ünlü şarkıcı Melek Mosso, Hülya Avşar’ın YouTube’da yayınlanan sohbet programı “Bir Hülya Avşar Sohbeti”nin yeni bölümünde samimi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"ŞARKICI OLMAMDA EN BÜYÜK ETKEN ANNEM"

Programda, şarkıcı olmasında en büyük etkenin annesi olduğunu belirten Mosso, bazı konserlerinde annesini sahneye çıkartarak ona olan sevgisini ve minnettarlığını gösterdiğini ifade etti.

Müzik kariyerine başlamadan önce palyaçoluk ve animatörlük gibi pek çok farklı işte çalıştığını anlatan Mosso, asıl mesleği olan öğretmenliği yaparken maddi zorluklar yaşadığını ve bu dönemin hayatında önemli bir yere sahip olduğunu dile getirdi. Programın ilerleyen dakikalarında, Melek Mosso’nun eşi Serkan Sağdıç da programa dahil oldu ve çift, tanışma hikayelerini izleyicilerle paylaştı.

Whatsapp Image 2024 06 08 At 09.35.19

"POPO ESTETİĞİ YAPTIRDIM"

Mosso, son dönemde kendisi hakkında çıkan "popo estetiği" iddialarına da açıklık getirdi. Hülya Avşar’ın sorusunu içtenlikle cevaplayan Mosso, “Evet, yaptırdım” diyerek bu konudaki dedikodulara son noktayı koydu. Bu cesur itiraf, programa damgasını vurdu.

Melek Mosso’nun hayatına dair bilinmeyen yönlerini ve samimi itiraflarını içeren bu unutulmaz bölüm, YouTube’da "Bir Hülya Avşar Sohbeti" kanalında yayında.

Whatsapp Image 2024 06 08 At 09.41.58

Whatsapp Image 2024 06 08 At 09.41.59

Editör: Bülent Makar