Melek Mosso, haftasonu Kıbrıs'ta sahne aldı.

Sevgilisi Serkan Sağdıç’la önümüzdeki sene evleneceğini söyleyen şarkıcı, “Seçimler ve koşturmaca nedeniyle erteledik. Zaten büyük düğünler seven biri değilim; mümkün olabildiğince butik olacak. Birçok insanı eğlendirmek için kutlama olsun taraftarı değiliz. Geniş kapsamlı bir düğün yapmaya kalksam sadece 50 kuzenim var. Varın gerisini siz düşünün” şeklinde konuştu.

melek-mosso1

Aile'nin Aslan'ı Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer ile adeta düşman çatlattı! O poz gündem oldu! Aile'nin Aslan'ı Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer ile adeta düşman çatlattı! O poz gündem oldu!

"AMAÇ BİRİLERİNİN HAYATINA DOKUNABİLMEK"

“Evliliğimizi daha da anlamlı kılmak için beş depremzede ailemizin düğününe destek olmak istiyoruz” diyen Mosso, “Bu zamanda yuva kurmak kolay değil. Böyle bir şeyle taçlandırmak istiyoruz tabii ama bunu düğün takılarıyla yapacağımız aklınıza gelmesin. Zaten butik düşündüğümüz için bir takı beklentisi olan insanlar da değiliz. O günü daha da anlamlı kılmak için böyle bir karar verdik. Amaç birilerinin hayatına dokunabilmek” ifadelerini kullandı.

MELEK-SERKAN