Mehmet Erdem, Kuruçeşme konseri hakkında, "Sevilen şarkılarımız var, yeni şarkılarımız var. Hazırlandık, heyecanlıyız. Böyle açık havalar zaten insanı heyecanlandırıyor" demişti.

ÖNCE NİŞAN SON EVLİLİK!

43 yaşındaki şarkıcı, basın mensuplarının "Vildan Hanım'la güzel bir beraberliğiniz var. Evleneceğiniz haberleri çıktı. Nişan yüzükleri takıldı. Neler söyleyeceksiniz?" sorusuna yanıt vermişti.

Mehmet Erdem, "Doğrudur, Vildan Hanım'la nişanlandık. Önümüzdeki hafta aile arasında sade bir düğün töreni yapacağız" açıklamasını yaparak doğrulamıştı.

ATASEVER İLE ERDEM'İN DÜĞÜNÜNE GERİ SAYIM BAŞLADI!

Oyuncu Vildan Atasever ile müzisyen Mehmet Erdem, yarın İstanbul'da bir otelde gerçekleşecek düğünle hayatlarını birleştirecek. Düğün hazırlıkları tam gaz devam eden ikiliden Atasever önceki gün gelinlik provasına gitti.

Oyuncu, provadan gelinlikli fotoğrafını ilk kez sosyal medya hesabından paylaştı. Atasever'in paylaşımı çok sayıda beğeni ve yorum aldı. Atasever, 2019'un nisan ayında Erkan Akdemir ile nişanlanmış, çift bir yıl sonra ayrılık kararı almıştı.

Tolgahan Sayışman oğlu Efehan hakkında ne dedi? "Boynuz kulağı geçecek' yorumları yapılıyor..." Tolgahan Sayışman oğlu Efehan hakkında ne dedi? "Boynuz kulağı geçecek' yorumları yapılıyor..."