Mehmet Ali Erbil geçen cumartesi günü Fenerbahçe - Trabzonspor maçını izledikten sonra evine döndüğü sırada İstinye Mahallesi Sarıyer Caddesi’nde trafik kazası geçirdi.İddiaya göre, yanlış yola giren bir araç, geri gelmeye çalışırken arkasından gelen kamyonet şoförü durmak zorunda kaldı. Otomobiliyle arkadan gelen Mehmet Ali Erbil, kamyonete çarptı.

erbil2.1_24078314

Kaza sonucu otomobili hurdaya dönen Erbil’in kaburgalarında ezilmeler olduğu, şoförünün ise kazayı yara almadan atlattığı öğrenildi. Otomobil sürücüsü ise olay yerinden kaçtı.Kazada kaburgaları ezilen Erbil, gördüğü tedavinin ardından taburcu edildi.

erbil1.1_24078316

Evinde geçirdiği kazayı anlatan şovmen, “Fenerbahçe maçına gittim, ikinci yarı başladıktan sonra üçüncü golü yiyince stadı terk ettim. O gün biraz hafif yağmurluydu hava, Sarıyer Caddesi’nden aşağıya inerken önümüze bir tane kamyonet çıktı. Kamyonetin önünde de bir tane araba yanlış sola giriş yapıyor, yanlış girdiğini anlayıp geri geri geliyor aynı yoldan. Önümüzdeki kamyonet durunca biz de ona çarpıyoruz. 90 ile çarpıyoruz ama arabanın hava yastığı açılmıyor. Normalde baktık internetten 20 kilometre ile bile açılması gerekiyormuş. Sensörleri devreye girmiyor. Otomatik freni var, normalde bir yaya bile önünden geçse otomatik olarak durur ama hiçbiri devreye girmiyor şaka gibi. Allah’tan emniyet kemerim bağlı. Arabadan inince anladım emniyet kemeri baskı yaparmış, kaburgam ezilmiş, sol taraf. Hâlâ çekiyorum acısını. Polis geldi, hata yüzde yüz o yanlış yola giren arkadaşta çıktı. Zaten arabasını bırakıp kaçmış. Şoförümde de bir şey yok. Verilmiş sadakamız varmış. Düşünebiliyor musunuz, öyle bir vurmuşuz ki ön plakamız cama yapışmış. O anı unutamıyorum” ifadelerini kullandı. (DHA)

Cansel Elçin - Zeynep Tuğçe Bayat çifti tekne tatilinde Cansel Elçin - Zeynep Tuğçe Bayat çifti tekne tatilinde

erbil4.1_24078319

Editör: Melike Merve Kayar