Şovmen Mehmet Ali Erbil kendisinden 40 yaş küçük G’ülseren Ceylan’a, doğum günü partisinde özel yapım bir yüzük hediye etmişti. Yakında nikâh masasına oturması beklenen ikiliden geçtiğimiz günlerde kötü haber gelmişti. Gülseren Ceylan, "Toplu cevap olsun" mesajı ile Instagram hesabından sürpriz bir paylaşım yapmış, ünlü şovmen ile ayrıldıklarını duyurarak; "Mehmet Ali Erbil ile yollarımı ayırdım. Kendisine hayatta başarılar dilerim. Size buradan toplu cevap olsun, bir daha bu konu hakkında konuşmayacağım" diye yazmıştı.

mehmet ali erbil

"UZUN BİR ARADAN SONRA İLK DEFA TEK EŞLİ OLDUM"

Erbil ise ayrılığıyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı:

"Gülseren benden ev ya da araba istemedi. Marka alışverişler yapmak da istemedi. Sadece aşkı için Almanya'da ailesini, işini ve arkadaşlarını terk edip benim yanıma geldi. 4 aylık bir süreç oldu. Aynı evi paylaştık. Aramızda ikinci şahıslar olmadı. Ben uzun bir aradan sonra ilk defa tek eşli oldum. İbrahim Tatlıses de tanıktır buna. Tatlıses bana 'Kirvem bu kızın hiç dışarda gözü yok.' derdi. Ailesi reddetti kızcağızı, severek ayrılmak zorunda kaldık. O genç bir kadın ve bir geleceği var, benimle birlikte geleceği olmayabilirdi. Allah iyi insanlar çıkarsın karşısına."

"CİDDİ İLİŞKİ YAŞANACAK İNSAN DEĞİLMİŞ"

Gülseren Ceylan'dan da eski aşkına yanıt gecikmemiş, "Ondan ev ve araba istediğim iddialarını yalanladı zaten. Hiçbir şey istemedim. Ciddi ilişki yaşanacak bir insan değilmiş. Ben de bunu fark ettiğim için evden ayrıldım. Çok başına buyruk bir insan Mehmet Ali. Ben öyle bir insan değilim" demişti.Ceylan, ünlü şovmenin kendisinden ayrıldıktan sonra gizemli bir kadın ile görüntülenmesi ile ilgili ise "Evet o benim arkadaşım, iş yerinden' dedi. Klasik Mehmet Ali Erbil işte!" demekle yetinmişti.

ESKİ SEVGİLİSİYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Gülseren Ceylan'dan geçtiğimiz ay ayrılan Mehmet Ali Erbil, önceki gece Tarabya'da yer alan bir balıkçıdan çıkarken objektiflere takıldı. Yanında kendisinden 40 yaş küçük eski sevgilisi Alisa Nasya ile mekandan ayrılan Erbil, gazetecileri görünce el salladı.

mehmet ali erbil

Ajda Pekkan'ın inanılmaz değişimi! Ajda Pekkan'ın inanılmaz değişimi!

Panikleyen Nasya, 2019 yılında aşk yaşadığı Mali'ye ne yapacağını sordu. Sevgilisine seslenen Erbil, Magazin geldi. Kaçma!" diyerek güldü. Daha sonra bir araca binen ikili ayrı ayrı koltuklara oturarak oradan ayrıldı.

mehmet ali erbil