Deniz Akkaya kızı tarafından saldırıya uğradı! Deniz Akkaya kızı tarafından saldırıya uğradı!

Başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’ın paylaştığı FOX TV’nin yeni dizisi Masumiyet’te İlker karakterine hayat veren Serkay Tütüncü, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

Snob Magazin’de yer alan habere göre; alışveriş turuna çıkan yakışıklı oyuncu, kendisini görüntüleyen gazetecilerle ayaküstü bir röportaj gerçekleştirdi.

Masumiyet’in İlkeri’i Serkay Tütüncü’den Çarpıcı İtiraf

Masumiyet dizisinde canlandırdığı kötü karakter nedeniyle sosyal medyada sürekli eleştirilen yakışıklı oyuncu kendisine yapılan eleştirilere ilk kez cevap verdi. Tütüncü, “İlk başlarda çok fazla tepki vardı. Son bölümle birlikte tepkiler azaldı” dedi.

MASUMİYET İLKER ILGAZ NASIL BİRİ?

Masumiyet'in İlker Ilgaz'ı otoriter ve mükemmeliyetçi babası ile çocukluğundan beri irili ufaklı tüm hatalarının üstünü örten annesi arasında kendi kimliğini bulamamış bir narsist karakterdir. 

Varlık, güç ve gösteriş içinde geçen, kişisel başarılarla taçlanan 35 yıllık hayatı bir gecede tepe taklak olurken, o güne kadar cemiyet ve ekonomi sayfalarını süsleyen adı 3. sayfaya taşınacak. 

Masumiyet’in İlkeri’i Serkay Tütüncü’den Çarpıcı İtiraf

SERKAY TÜTÜNCÜ KİMDİR?

Masumiyet'in İlker'i Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Eğitimini Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu bölümünden mezun olarak tamamladı.

2016 yılında TV 8’de yayınlanan Para Bende programının sunuculuğunu üstlendi. 2018 yılında ‘İnsanlık Suçu’ dizisiyle birlikte oyunculuğa başladı. 2019 yılında Afili Aşk dizisindeki Volkan, 2020 yılındaysa Bay Yanlış dizisinde Ozan karakterine hayat verdi.

Editör: TE Bilişim