Doğan Slx ile Amerika’ya Türkün Ayak İzlerini Bırakan Hayrettin, Yepyeni Bir Show’la Döndü Doğan Slx ile Amerika’ya Türkün Ayak İzlerini Bırakan Hayrettin, Yepyeni Bir Show’la Döndü

Jüri üyeleri arasında Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve konuk olan Ömür Akkor'un yer aldığı MasterChef Türkiye'nin önceki akşam yayınlanan yeni bölümünde bir ilk yaşandı. İlk turda istenilen yemeği başarılı şekilde yapan yarışmacılarda bir seçim olmadan tüm kadro olarak ikinci tura kaldı.

MasterChef Türkiye All Star'da şefler seçim yapmakta zorlandı... Masterchet'te bir ilk yaşandı!

Ana kadro seçimleri devam eden MasterChef Türkiye All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde yarışmacılardan Bahar Pilavı ve Barbun yapmaları istendi. Verilen tarife uyarak yemeği hazırlayan yarışmacılar, şeflerden tam not aldı. Normal şartlarda ilk turda istenilen yemeği yapan yarışmacılar arasından ikinci tura kalıyor ve tekrar bir eleme oyunu oynanıyor. Ancak son oyunda yarışmacıların hepsi başarılı olunca bir eleme yapılmadan tüm isimler, ikinci turda bir kez daha mücadele etti.

MasterChef Türkiye All Star'da şefler seçim yapmakta zorlandı... Masterchet'te bir ilk yaşandı!

Yapılan yemeklerin tümünün çok beğenildiğini ve ayrım yapamadıklarını belirten Mehmet Şef alınan kararı, "MasterChef tarihinde bir ilk. Bir daha görür müyüz bilemiyorum. Hepinizi ikinci tura geçiriyoruz" diyerek duyurdu. İkinci turda bulgur ve kayısı ile yaratıcı ve lezzetli bir yemek yapmaya çalışan yarışmacılardan Esra Tokelli, ana kadroya girmeye hak kazandı.