Antalya Manavgat ilçesi Yeniköy mahallesinde öğle saatlerinde yangın çıktı. Yangın, haberin ilk geldiği bölge olan Yeniköy mahallesi kırsalından Evrenseki ve Kalemler mahallelerine de sıçradı. Bölgenin dik yamaç olması sebebiyle ilk müdahale helikopter ile oldu. Manavgat kaymakamı Mustafa Yiğit yangının yerleşim bölgelerine doğru ilerlemeye devam ettiğini söyledi. Bölge ormanlık alan olduğundan dolayı söndürme çalışmaları halen devam ediyor. 

Manavgat alevlere teslim oldu! Kontrol altına alınamıyor!

AYNI ANDA İKİ PANİK! 

Ekipler Yeniköy mahallesindeki yangına müdahale ederken bir yangın haberi de kent merkezinden geldi. Side kavşağından gelen haber üzerine ekipler yola çıktı. Bölgenin yerleşim bölgesine yakın olmasından dolayı çalışmalar hızlandırıldı. Otoyol kenarındaki palmiye ağaçlarına sıçrayan yangın hızla büyümeye devam ediyor. Bölgeye yakın mesafede iki benzin istasyonu olması panik yarattı.

Tarihin en büyük sel felaketi: Hayatını kaybedenler 3 bine ulaştı! Tarihin en büyük sel felaketi: Hayatını kaybedenler 3 bine ulaştı!

Manavgat alevlere teslim oldu! Kontrol altına alınamıyor!

GÖKYÜZÜ  TURUNCUYA BÜRÜNDÜ!

Aynı anda iki bölgede de çıkan yangın sebebiyle gökyüzü turuncuya büründü. Özellikle yaz aylarının korkulu rüyası yangın bölge halkı ve yetkililere zor anlar yaşatıyor. 

TARIM VE ORMAN BAKANI YANGIN ESNASINDA BÖLGEYE İNTİKAL ETTİ!

Bölgede aynı anda çıkan yangınların durumunu öğrenmek için yetkililer yola çıktığı belirtildi. Bölge halkı ve ekipler bir arada yangın için seferber olurken çeşitli belediyelerden de destek gecikmedi.

Editör: TE Bilişim