16 yıl boyunca sahneye çıkmayan Mahsun Kırmızgül, organizatörlerin ilk tercihi olarak listenin en başında yer almaya başladı.

Hayranlarının sesine olan özlemini 16 yıl sonra dinderen Mahsun Kırmızıgül’e albümü çıkar çıkmaz dünyanın 4 bir yanından teklifler yağmaya başladı. Başta Türkiye olmak üzere Avrupa’nın 12 ülkesinden, Amerika, Avustralya, Kanada’dan, Azarbeycan, Türkmenistan, Kazakistan, Rusya, İran, Irak, Dubai ve  Kıbrıs’tan teklifler alan Kırmızıgül, adeta dünya üzerinde en çok aranan sanatçı oldu.

Gelen teklifleri değerlendiren Kırmızıgül, 18 yıl aradan sonra Avrupa turnesine çıkıyor. 

Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme

Mahsun Kırmızıgül'ün Avrupa Turnesi şu şekilde: 

21 October 2023 OBERHAUSEN
27 OCTOBER 2023 BERLIN
28 OCTOBER 2023 Hamburg
29 OCTOBER 2023 Frankfurt
31 OCTOBER 2023 Stuttgart

Kırmızıgül Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda ''18 yıl aradan sonra Avrupa’da sizlerle yeniden buluşacağız. Dev bir ekip ile geliyoruz. Sahnede sizleri çok farklı bir dünya ile tanıştıracağız. Özel hazırlanmış olan bu gösteride filmlerden, hikayelerden, şarkılardan ve yaşadığım gerçek hikayelerden oluşan bir showla karşınızda olacağım. Ve Avrupa turnemiz başlıyor. Yakında diğer ülkelerin tarihlerini sizlerle paylaşacağız'' açıklamasını yaptı.