Mahsun Kırmızıgül, Darülaceze'yi ziyaret etti. Darülaceze sakinleriyle uzun bir sohbet gerçekleştiren Kırmızıgül, duygularını dile getirdi…

Özcan Deniz'den bomba itiraf! Özcan Deniz'den bomba itiraf!

Atakan Makar'ın haberine göre; "Hayatım boyunca insanları dini, dili, ırkı ve mezhebiden dolayı ayırmadım" diyen Kırmızıgül, "Sadece merhametsiz ve vicdansız insanlara kızıyorum. Anne, baba ve dedelerine bakmayanlara kızıyorum. Büyük metropollerde bu var. Hayat kısa. Gün gelecek biz de yaşlanacağız. Evlatlarımızı da bizi buraya bırakabilir. Allah herkese hayırlı evlat nasip eylesin" açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz günlerde bir konserinde 'Annem' şarkısını tamamlayamayarak gözyaşları içinde annesinin Alzheimer olduğunu açıklayan sanatçı, "Elden ayaktan düştüğü zaman anneleri ve babalarını bırakıyorlar. Bırakmayın! Seni doğuran ana ve seni büyüten baba.. Ulan bırakma işte! Annem başımın tacı. Bütün hayatım onunla geçti. Taş taşıyarak beni büyüttü. Evet beni tanımıyor, hayatın gerçeği bu... Beni tanımaması önemli değil. Yanında oturduğum zaman çocukluğumdan beri onunla geçirdiğim zaman gözümün önüne geliyor. Evlatlarınıza iyi evlat edinmeyi öğreteceksiniz" diye konuştu.