Hande Yener'den Aşk Sandım'a Nefes Kesen Klip

Müzikte yakaladığı kendisine has tarzıyla farkını konuşturan Hande Yener, Carpe Diem albümünde yer alan Aşk Sandım şarkısına klip çekti.

Hande Yener'den Aşk Sandım'a Nefes Kesen Klip

Hande Yener, Carpe Diem albümüyle müzik listelerinin zirvesindeki tahtına kuruldu. Güncel ve zengin müzik arşiviyle dikkat çeken Muud’da geçen ay en çok dinlenen sanatçı Hande Yener oldu. Albüm kategorisinin zirvesinde ise Yener’in 10 şarkıdan oluşan 14’üncü stüdyo albümü Carpe Diem yer aldı. Synth-pop, house, R&B ve elektronik müzik türlerini başarıyla harmanlayan Carpe Diem, Ekim ayı içinde çıkış yakalayarak Yener’i Muud listelerinin zirvesine taşıdı.

hande yener aşk sandım

AŞK SANDIM KLİBİ 21 KASIM 20:00'DA YAYINDA

Hande Yener, Carpe Diem albümünde yer alan Aşk Sandım isimli hit şarkısına nefesleri kesen bir klip çekti. Instagram hesabından klibinden bir parça yayınlayan Yener, klibin tamamının 21 Kasım 2020 Cumartesi akşamı saat 20:00'da yayında olacağını duyurdu. "Aşk Sandım" şarkısının sözleri  Berksan Özer'e müziği ise Misha Michael Mehdikhan ile Berksan Özer imzasını taşıyor. Albümün, synth-pop ve rock parçası olan "Aşk Sandım" Carpe Diem'in açılış şarkısı olma özelliğine de sahip.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2020, 23:13

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE