Latif Doğan, geçtiğimiz Ocak ayında annesi Ayşe Doğan'ın hastane odasından fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşarak ameliyat olduğunu duyurmuş ve annesi için sevenlerinden dua istemişti.

Latif Doğan'ın acı günü

Haziran ayında ise anne Doğan durumunun ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırılmış ve yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı.

Latif Doğan'ın acı günü

Annesinin hastane odasından bir fotoğraf karesini Instagram hesabından paylaşan Latif Doğan, ''Canım anamız yoğun bakımda siz sevenlerimizden dostlarımızdan tüm şifa bekleyen hastalara ve anamız Ayşe Doğan'a dualarınızı eksik etmeyin'' ifadelerini kullanmıştı.

Latif Doğan'ın acı günü

Latif Doğan'ın bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden annesi Ayşe Doğan'dan bugün acı haber geldi.

Latif Doğan'ın acı günü

Latif Doğan, annesinin hayatını kaybettiğini duyurdu ve cenaze töreni bilgilerine de yer verdi.

Latif Doğan'ın acı günü

Acı haberi sosyal medyadan paylaşan ünlü sanatçı, annesinin bir fotoğraf karesini Instagram hesabından yayınladı ve altına şu notu düştü: 

''Anamız Ayşe Doğan hakkın rahmetine kavuştu 29 temmuz cuma günü öğlen namazında Tuğsuzlar Camii'nden kaldırılacaktır rahatsızlığı boyunca tüm imkanlarını kullanan doktorlarımız ve sağlık çalışanlarına ziyaret eden arayan .ve sosyal medyadan yazan tüm dostlara sonsuz teşekkürler Doğan ailesi."

Sansar Salvo cezaevinde! Sansar Salvo cezaevinde!

Latif Doğan'ın acı günü

Editör: TE Bilişim