Ünlü oyuncu ve şarkıcı Kutsi, rol aldığı “Benim Annem Bir Melek” dizisinin çocuk oyuncusu Poyraz Ar’ın annesi Sibel Ülker’le evlendi. Kutsi'nin 8 yıllık sevgilisi Feyza Çıpa'dan şaşırtan bir tepki geldi.

Şarkıcı Kutsi, 8 yıllık sevgilisi Feyza Çıpa’dan ayrılmış, 4 aydır birlikte olduğu Sibel Ülker ile evlenmişti. Feyza Çıpa’nın sanılanın aksine bu evliliğe çok sevindiği ortaya çıktı.

kutsi sibel ülker feyza çıpa

“Huzur Sokağı” dizisinde ikilinin aşkının en yakın tanığı oyuncu Nilgün Kasapbaşoğlu, Feyza ile aralarında geçen diyaloğu şöyle anlattı:

Kutsi’nin evleneceğini Feyza’dan duydum. Nikahtan kısa bir süre önce beni aradı. Kutsi kiminle evleniyor, biliyor musun? Hadi tahmin et” dedi. Ben de isim sayıyorum, tabii bilemedim. Ama evlenmesine sevindim. Feyza da çok mutluydu, “Herkes mutlu olsun” dedi. Asla hiç üzülmedi. Keyfi yerinde.

feyza çıpa

FEYZA ÇIPA: İSMİMİN BU ADAMLA YAN YANA GELMESİNİ DAHİ İSTEMİYORUM

Feyza Çıpa'nın Kutsi ile evlilik konusunda anlaşamadıkları için ayrıldıkları iddia edilmişti. Ayrılık sonrası Çıpa, "İsmimin bu adamla yan yana dahi gelmesini bile istemiyorum artık" açıklaması yapmıştı.

Ünlü tenisçi Elena Rybakina, Bodrum'da tatilde Ünlü tenisçi Elena Rybakina, Bodrum'da tatilde

Editör: TE Bilişim