Bir derginin Mayıs sayısına konuk olan ünlü oyuncu Selin Şekerci, kendiyle ilgili özel açıklamalarda bulundu.

Sevilen oyuncu  "Aşık olacağın kişi nasıl biri olmalı?" sorusuna "Hiç kalıbım olmadı. Şu benim tipimdir diyeceğim biri de olmadı. Ben sadece güvende hissetmek isterim. Sevdiğimin yanında kendimi hep geliştirmek isterim" cevabını verdi.

Geçen yazdan beri işletmeci Osman Yalın ile aşk yaşayan oyuncu özel hayatının iyi gittiğini söyledi. “Evlilik vaktim geldi diyor musunuz?” sorusuna ise “Onun da vakti var mı bilmiyorum. Olması gerekirse olur” dedi.

SON DAKİKA: Dilan Polat hakkında flaş karar! SON DAKİKA: Dilan Polat hakkında flaş karar!

selin şekerci3Şekerci duygularıyla nasıl baş ettiğini de anlattı.

"Duygularımla baş etme metodum var mı bilmem ama uzun zamandır terapi alıyorum. Meditasyonumu da eksik etmem. Her duygumu belli etmekten de hoşlanmam. Sektörde kalıplaşmış bir güzellik algısı var. Ona uymadığım noktalar bir şeyleri kaçırmama sebep oluyor." dedi.

selin şekerciGüzel oyuncu, kendi kurallarına göre yaşadığını anlattı.

"Kendi kurallarıma göre yaşarım. Hep içimden geldiği gibi hareket ederim. Çok düşünürüm. Her şeyi düşünürüm en ince detayına kadar. İstediğim gibi bir kadınım. Zamanla daha da demlenecek."

Şekerçi sanatçıyla sanatçı evliliğinin zor olma sebebinin iki yaratıcılıkla uğraşan insanın buhranlı halleri olduğunu da sözlerine ekledi.

selin şekerci2