Koray Avcı, önceki akşam Kıbrıs'ta bir otelde izleyicileriyle buluştu.Koray Avcı,konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Şarkıcı Mustafa Keser'in geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda Koray Avcı'yı kastettiği iddia edilmişti.

Keser şu ifadeleri kullanmıştı:

Bodrum Antik Tiyatro'daki mezara özel koruma Bodrum Antik Tiyatro'daki mezara özel koruma

6-7 sene kadar önce Ankara'da sahne aldığı zamanlarda mekanın sahibi tarafından söz konusu şarkıcının kendisine getirildiğini ve "Ağabey bu yanında olsun, bunu yeni piyasaya sürüyorum. Senin yanında görünsün" dediğini söyledi. Söz konusu kişinin utana sıkıla yanına oturduğunu belirten Keser, "Yanıma zar zor getirdiler, görünsün adam olsun diye. Baya da adam oldu, benden çok para kazanıyor şu anda. İki defa uçakta karşılaştık, yüzünü çevirdi bana selam vermedi.

661A2F791F006E127A7A5E07

Keser'in kendisine söylediği iddia edilen laflarına Koray Avcı'dan yanıt geldi. Ünlü isim şu 'Öyle bir şey yok' diyerek şu ifadeleri kullandı:

Mustafa abi bizim üstadımız. Ben her gördüğüm yerde selam veririm. Latife etmiş orda bunu öyle kabul ediyorum en azından ben ilk o mekanda 2 Eylül 2015 yılında sahne aldım. Mustafa hocam orada 2017'de sahne aldı. Biz ona hayranız. Onu izlemeye gittik. Sağ olsun bizi iyi ağırladı. Ben öyle biri değilim. Öyle bir şey yok. Mustafa abi bizim üstadımız. Ben her gördüğüm yerde selam veririm. Latife etmiş orda bunu öyle kabul ediyorum en azından ben ilk o mekanda Yolda kimi görsem selam veririm.
 

Editör: Mustafa Kemal Polat