Bir dargın bir barışık aşk yaşadığı eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile ilişkisiyle gündeme gelen sosyetik güzel Edvina Sponza, geçtiğimiz gün Bebek'te köpeğini gezdirirken görüntülendi.

Hande Doğandemir Kenan Doğulu konserine katıldı! Yeni projeleri hakkında bakın neler söyledi Hande Doğandemir Kenan Doğulu konserine katıldı! Yeni projeleri hakkında bakın neler söyledi

ibrahim

O anların paylaşıldığı bir magazin sayfasına yorum yapan bir sosyal medya kullanıcısı, "Bir kere köpeğinin dışkısını temizlerken fotoğrafı olan görmedim. Bakımlı sosyetikler, sizi sokakları temiz tutmaya davet ediyorum" yorumunu yazdı.

Bu mesaja kayıtsız kalamayan Sponza ise "Merak etmeyin, ben yanımda poşetle geziyorum. Sevgiler" cevabını verdi.

ibrahim kutluay1Geçtiğimiz ay Sponza ile Kutluay'ın evlendikleri iddia edilmişti. Spor yaparken Arnavutköy'de objektiflere takılan ikiliden eski basketbolcu, Paris'te evlendikleri iddialarıyla ilgili ilk kez açıklama yapmış ve şöyle demişti:

"Biz de haberi arkadaşlarımızdan öğrendik, okuyunca çok şaşırdık. Bir an dedik, 'Acaba Paris'te miyiz?' falan, 'Yanlış mı uyandık?' olduk."

Haberin 1 Nisan şakası olduğunu ve bazılarının ciddiye aldığını belirten İbrahim Kutluay, "Teşekkür ederiz, gördüğünüz gibiyiz" diyerek Edvina Sponza ile oradan uzaklaşmıştı.

ibrahim3