Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme  Kızılcık Şerbeti'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuna ilişkin yeni gelişme

Show TV’nin, başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman’ın yer aldığı “Kızılcık Şerbeti” bu akşam merakla beklenen yeni bölümüyle ekrana geliyor. Her cuma milyonları ekran başına toplayan dizinin kadrosuna genç oyuncu Yiğit Dikmen de dahil oldu.

Kızılcık Şerbeti'ne bomba transfer3

Kızılcık Şerbeti’nde Serdar adlı karaktere hayat verecek olan eski survivor yarışmacısı Yiğit Dikmen, Cuma akşamı yayımlanacak yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Sönmez ve Mustafa’nın ortak olduğu lokantanın müşterisi olan Serdar’ın yolu Çimen’le kesişecek. Çimen ve Serdar’ın tanışmasıyla sürpriz gelişmeler yaşanırken, bu gelişmeler dizide tansiyonu daha da yükseltecek.

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı, yönetmenliğini ise başarılı dizilere imzasını atmış Ketche’nin üstlendiği Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00’de yayınlanacak.

Kızılcık Şerbeti'ne bomba transfer