Yapımını Gold Film’in üstlendiği, Cuma akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölümünden ikinci fragman yayımlandı.

Fragmana, Alev ile Aylin'in anlaşması damga vurdu. 

Umut ve Nursema’nın düğün gününden hallerinin ekrana geldiği tanıtımda ikilinin mutluluğu yüzleri güldürüyor.

'Erkekler çekmecelerinde ped bulundursun' demişti: Ceyda Düvenci'den açıklama geldi! 'Erkekler çekmecelerinde ped bulundursun' demişti: Ceyda Düvenci'den açıklama geldi!

Mustafa’nın gizlice yemek yarışmasına katılması aile içinde yeni bir kriz doğururken, Abdullah ve Mustafa arasında gerilim yaşanıyor. Alev’in, Fatih’in Doğa’yı aldattığını kanıtlamak için Aylin’le anlaşma yapması izleyenleri şaşırtırken, Ömer’in kavgaya karıştığı anlara Kıvılcım’ın nasıl tepki vereceği merak konusu oluyor. Umut ve Nursema’nın ailelerinin tanışmasını ile yaşanacaklar ise heyecanla bekleniyor.

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı, yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.