Kızılcık Şerbeti'nin Alev'i Müjde Uzman, geçen günlerde hayranlarını endişelendiren açıklamalarda bulunmuştu. Zor günlerden geçtiğini ve insan ilişkilerinde empatinin önemli olduğunu vurgulayan Uzman, "Tükendim" notunu düşmüştü.

Uzman'ın bu açıklaması gündem olurken, dizinin makyözü Esra Okumuş'tan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Okumuş, set karavanında çektiği bir videoda, Uzman'ın "Tükendim" sözlerini taklit ederek, "Çünkü ben tükenmişlik sendromuna yakalandım" dedi. Söz konusu video sosyal medyada hızla yayılırken dizinin izleyicilerinden tepki yağdı.

MÜJDE UZMAN: ESRA DALGA GEÇMEDİ, BİRBİRİMİZİ KIRMAYALIM

Yunus Emre'den dikkat çeken açıklama: "İnsan müsveddesi!" Yunus Emre'den dikkat çeken açıklama: "İnsan müsveddesi!"

Kızılcık Şerbeti'nin makyözü, karavanda çektiği videoda "Tükenmişlik sendromuna yakalandım. Hem de çok yakalandım. Beni sizler tükettiniz. Allah düşmanımın başına bile vermesin" diyerek tiye aldı. Görüntü kısa sürede gündem olunca Müjde Uzman da bir paylaşım yaparak "Esra'cığımın dalga geçmek gibi bir durumu yok, kelimeler, hisler, yalnızca bana ait değiller. Günlerdir böyle hissettiğini benimle paylaşan yüzlerce kişinin mesajını okuyorum. Esra da hissedebilir. Paylaşabilir. Lütfen sakin olalım, sorun yok, iyilik güzellik, empati vs derken birbirimizi kırmayalım boşuna" dedi.

Y67Uop,Ü

FARUK TURGUT: PAYLAŞIM HOŞ DEĞİL

Başarılı oyuncu ne kadar sorun olmadığını belirtse de dizinin yapımcısı Faruk Turgut gelen tepkileri sessiz kalmadı. Yayınlanan videodan rahatsız olan Turgut X hesabından yaptığı paylaşımda "Oyuncumuz Müjde Uzman'ın paylaşımı sonrası set makyözümüzün yaptığı paylaşım hoş olmamıştır. Gereği yapılacaktır" ifadelerini kullandı. Makyöz Esra Okumuş Şahin'in işine son verileceği öğrenildi.

Bvmnvömç.

İŞTEN ÇIKARILDI

Gold Film ise sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada makyöz Esra Okumuz Şahin ile iş akdini sonlandırdıklarını duyurdu. Yapılan açıklamada "Geçtiğimiz günlerde oyuncumuz Müjde Uzman'ın yaşadıkları üzerine yaptığı paylaşımın ardından Kızılcık Şerbeti ekibinde görev alan Esra Okumuş sosyal medya hesabından mizah adı altında video paylaşmıştır. Gold Film olarak iş ahlakı ve etik değerlerimize ters düşen bu paylaşımı nedeniyle Esra Okumuş'un iş akdi tarafımızca feshedilmiştir... Kamuoyuna saygıyla duyurulur" ifade yer verildi.

Nmöçbjök

Editör: İlayda Dülger