Bodrum'da eşi Başak Dizer ile tatil yapan Kıvanç Tatlıtuğ'un apar topar hastaneye kaldırıldığına ilişkin iddiaların gerçeği yansıtmadığı öğrenildi.

kıvanç tatlıtuğ

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un Bodrum’daki bir özel hastaneye giderek koronavirüs testi yaptırdığı öğrenildi.

Testin herhangi bir rahatsızlık belirtisinden ziyade rutin kontrol amaçlı yapıldığı öğrenildi. Kıvanç Tatlıtuğ'un daha önce konulan zatürre teşhisinden dolayı Covid-19'a yakalanma riskinin yüksek olduğu belirtildi.

REKLAM ÇEKİM EKİBİ İLE BİRLİKTE DÜZENLİ COVID-19 TESTİ YAPILIYOR

Kıvanç Tatlıtuğ dün apar topar Bodrum’daki bir özel hastaneye giderek koronavirüs testi yaptırdığı haberleriyle gündemdeydi.

kıvanç tatlıtuğ bodrum

Sağlık durumu merak konusu olan ünlü oyuncunun rutin sağlık kontrolü için hastaneye gittiği ve sonrasında Bodrum tatiline devam ettiği ortaya çıktı. Kıvanç Tatlıtuğ’un ayrıca yer aldığı reklam kampanyasının çekimleri için düzenli olarak set ekibiyle birlikte COVID-19 testi yaptırdığı da öğrenildi. Tatlıtuğ nisan ayında rahatsızlandığı için koronavirüs testi yaptırmış, test sonucu negatif çıkan ünlü oyuncuya zatürre teşhisi konulmuştu.

ÖZEL HABER: Instagram kullanmayı bilmiyorum! ÖZEL HABER: Instagram kullanmayı bilmiyorum!

kıvanç tatlıtuğ başak dizer

KIVANÇ TATLITUĞ BİR YANDAN SAĞLIĞIYLA UĞRAŞIRKEN DİĞER YANDAN TEHDİT MESAJLARI İLE UĞRAŞIYOR

Kıvanç Tatlıtuğ bir yandan sağlık sorunları ile uğraşırken diğer yandan ailesine gelen tehdit mesajları ile uğraşıyor. Kıvanç-Başak Dizer Tatlıtuğ çiftinin başı yine Sinan Altıntaş isimli kişiyle derde girdi.

Geçtiğimiz günlerde Altıntaş'ın kendilerini ölümle tehdit ettiğini belirtip bir ay süreyle korunma kararı aldıran çift, yeniden savcılığa başvurdu.

Kıvanç-Başak Dizer Tatlıtuğ çiftinin başı yine Sinan Altıntaş isimli kişiyle dertte! Geçtiğimiz günlerde Altıntaş'ın kendilerini ölümle tehdit ettiğini belirtip bir ay süreyle korunma kararı aldıran çift, yeniden savcılığa başvurdu.

başak dizer kıvanç tatlıtuğ

İkili, Altıntaş'ın sosyal medya hesaplarından kendilerini tehdit etmeye devam ettiğini ileri sürdü.

İddiaya göre Altıntaş, sosyal medyada Kıvanç Tatlıtuğ'a, "Cezaevine gireceksin, orada sana neler yapıyorlar bir bak", Başak Tatlıtuğ'a ise "Kocanı öldürüp seni köpeğim yapacağım" şeklinde mesajlar attı.

Ünlü çiftin tedavi altına alınmasını istediği Altıntaş hakkında yeni bir soruşturma başlatıldı.

Editör: TE Bilişim