Best Model of Turkey ve Best Model of the Worl'ün kurucusu organizatör Erkan Özerman, konuk olduğu bir programda yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. 

Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın ilişkisinde yeni iddialar!

Bir süredir yarışmadaki erkek modelleri taciz ettiği yönünde çıkan iddialarla olay olan Erkan Özarman 2002 Miss World'de Dünya Güzeli Azra Akın ve 2002 Best Model of the World seçilen Kıvanç Tatlıtuğ hakkında flaş iddialarda bulundu.  

Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın ilişkisinde yeni iddialar!

Ünlü tenisçi Elena Rybakina, Bodrum'da tatilde Ünlü tenisçi Elena Rybakina, Bodrum'da tatilde

Hedefinde Azra Akın olan Erkan Özarman, ikilinin sevgili olduğu dönemleri "Onun Kıvanç’a attığı pislik ve iftira yüzünden yaşatmazdım o kızı sokakta ben, evinde hapsederdim dışarı çıkamazdı. Öyle ahlaksızdı. Çocuğa neler yaptı? Sebebi de kıskançlık. O Amsterdam'da oturuyor. Oğlan Paris'de çalışıyor. Telefon açıyor 'Sen bu gece kimle yattın, kimle kalktın?' Başlıyor ağlamaya. Oğlan kalkıyor trene binip 2,5 saat yol gidiyor. Onun yüzünden defile kaçırdı. Onu elden kaçıracak diye Kıvanç’a atılan iftirayı burada anlatamam" ifadelerini kullanarak anlattı. 

Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın ilişkisinde yeni iddialar!

Programın sunucusunun "O dönem gay iması yaptı Kıvanç'a değil mi?" sorusuna geçtiğimiz haftalarda Tatlıtuğ ve Akın'ın tazminat davası açtığı Özerman ise  "Azra onu elden kaçırma korkusu ile iftira attı" cevabını vermesiyle şoke etti. 

Editör: TE Bilişim