Mankenlikten oyunculuğa geçiş yapan, Kıvanç Tatlıtuğ 20 Şubat 2016 yılında moda tasarımcısı Başak Dizer ile Paris'te dünyaevine girdi. Çitf, 2022'nin Nisan ayında çocukları Kurt Efe'yi kucaklarına aldı.

Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme! Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme!

Kıvanç-Başak Tatlıtuğ çifti, çocukları Kurt Efe'yi objektiflere göstermekten kaçınıyor.

Takvim’den Aydın Hamza’nın haberine göre, ikili basın mensupları görüntü almasın diye uğraşsa da küçük çocuk hastane çıkışı babasının kucağında görüntülenmişti. Ancak o zaman da Tatlıtuğ koşar adım aracına binmişti. "Çocuğumun yüzünü çekmeyin kardeşim" diyerek gazetecilere sitemde bulunmuştu.

TEDBİRLER BUNUNLA KALMIYOR

Oğlu Kurt Efe’nin görüntülenmemesi için çalışan Tatlıtuğ'la ilgili son iddia dikkat çekti. Buna göre Tatlıtuğ, kuaförünü VIP araçla aldırdı. Hem kendisinin hem de Kurt Efe'nin saç tıraşını yapması için Göktürk'teki evine getirtti.

Kuaför, baba oğulun saçlarına bakım yaptıktan sonra yine özel araçla iş yerine gönderildi. Öte yandan Tatlıtuğ ile Dizer'in farklı tedbirler aldığı ve oğullarının tek bir fotoğrafının bile çıkmasını önlemeye çalıştıkları belirtiliyor.