Bülent Ersoy, 'Sanat Güneşi' olarak bilinen sanatçı Zeki Müren'e dair dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ersoy YouTube kanalındaki bir yayında "Zeki Müren acımasız bir insandı. Bana olan kıskançlığından öldü" sözleri sosyal medyada viral oldu.

İrem Derici en büyük hayalini açıkladı: "Pavyon açmak istiyorum" İrem Derici en büyük hayalini açıkladı: "Pavyon açmak istiyorum"Sanat Güneşi Zeki Müren’e saldıran Bülent Ersoy’un Zeki Müren’in vefat ettiği gün Bilal Özcan’a verdiği röportaj tekrardan gündeme bomba gibi oturdu. Bülent Ersoy vefat haberini TV’deki alt yazıdan öğrenmiş ve “Benim mutlaka İzmir’e gitmem gerekir” diyerek ilk İzmir uçağına bilet aldırmıştı.-“Zeki beyin yanına gitmesem katiyyen olmaz, çok şükür yetiştim uçağa. O, çok büyük bir sanatçıydı, Türk Musikisi’ne çok şey katmış, çok değerli bir sesti. Müzik bilgisiyle, Türkçe’siyle, sahne üstünde yaptıklarıyla müstesna biriydi. Tabii ki ona karşı son görevimi yapmak için elimden ne geliyorsa yapacağım.”


“AMA SİZ KÜS DEĞİL MİYDİNİZ RAHMETLİYLE?”
-“Hayır, benim ne haddime? Ama Zeki bey, biraz uzak durmayı tercih ederdi benden, canı sağ olsun. Galiba pek ısınamadı bana. Olsun, bu benim ona duyduğum saygıyı azaltmaz hiçbir zaman. Şimdi yapmamız gereken ardından dua etmek. Görüyorsunuz ki bu dünya boş, çok önemli bir müzik insanıydı. Çok büyük kayıp...”