Ünlü şarkıcı Kibariye ile ilgili ortaya atılan bir iddia magazin gündemine bomba gibi düştü.

Kibariye eşi Ali Küçükbalçık ile İstanbul Kadıköy'de hizmet veren bir kuaföre gitti. Mekanın sahibi Kibariye için dükkanının kapılarını kapattı. Ünlü şarkıcıya 3 saat boyunca işlem yapıldı.Yapılan işlem sonrası işletmenin yöneticisi Kemal Bamdelen 4 bin 200 TL'lik hizmet bedelini almak istedi fakat Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık ücreti ödemeden kuaförden ayrıldı.

Aleyna Tilki: Artık çocuk değilim! Aleyna Tilki: Artık çocuk değilim!

4 bin 200 TL'lik tutarı ödemeyeceklerini belirten Küçükbalçık'ın, 'sponspor' teklifi kabul edilmeyince telefonu kapattığı ve işletme sahiplerinin numarasını engellediği belirtildi.

ÜCRET KARŞILIĞINDA BİR KİŞİ REHİN BIRAKILDI!
İşletme yöneticisi Kemal Bamdelen, konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bamdelen, "Kibariye Hanım geldi, saçlarını yaptıracağını söyledi, biz de yaptık. Buradan mutlu bir şekilde ayrıldı, kendisi de söylüyor. Parayı vermeden gittiler, burada bir arkadaş bıraktılar rehin olarak 4-5 saat durdu dükkânda, parayı ödemediler..."

"Ali Bey ‘4 bin 200 TL değil de bunu reklam karşılığı yapalım’ teklifinde bulundu. ‘En başından söyledim, böyle bir çalışmamız yok. Bizim böyle bir reklama da ihtiyacımız yok’ cevabını verdim. ‘O zaman yarısını vereyim’ dedi. Ben de kendilerini medyaya vereceğimi söyledim..."

"Bence bu olaylardan Kibariye Hanım'ın haberi yoktu sonradan öğrenmiş olabilir. Bu işleri organize den eşi Ali Bey'dir. Bu olay duyulduktan sonra çok sayıda mağdur ulaştı. Çok problem yaşamışlar. Biz Kibariye Hanım için dükkanı 5-6 saat kapattık. Mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz." dedi.

KİBOŞ VE ANNESİNİN ZEVKLİ GÖRÜNTÜLERİ BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU!

Öte yandan Kibariye'nin mahallesinde bir sünnet düğününe katıldığı ve annesiyle birlikte göbek atıp doyası dans ettiği bir video gündem oldu. Yaşına rağmen gençlere taş çıkartan Makbule Tokmak oynadı tüm mahalle alkışladı! Kibariye annesinin bu hallerine kahkahalarla eşlik etti. Makbule Tokmak'ın bu dansı adeta beğeni butonunun çökmesine neden oldu.

Editör: TE Bilişim