ABD'li aktör Kevin Spacey (64) Piers Morgan'ın 'Uncensored' adlı programına konuk oldu. Dava sürecindeki yasal harcamalarını ödeyemediğini açıklayan Spacey, Baltimore'daki evine haciz geldiğini söyledi:
"Bu hafta Baltimore'da yaşadığım eve haciz geliyor, evim açık arttırmayla satılıyor. Çünkü borçlarımı ödeyemiyorum. Bu yüzden Baltimore'a geri dönmek ve tüm eşyalarımı depoya koymak zorundayım. Şimdi nerede yaşayacağımdan tam olarak emin değilim. 'House of Cards'ın çekimlerine başladığımızdan beri Baltimore'dayım. Birkaç kez iflas etmenin eşiğinden döndüm. Şu anda hiç param yok."

HESAP VERMEYE HAZIR!
Kevin Spacey, 'kötü davranışlar' olarak tanımladığı bazı eylemleri için 'hesap vermeye' hazır olduğunu da belirterek, birçok insanın kendisine karşı yanlış iddialarda bulunduğunu da sözlerine ekledi.

Spacey, röportajında; 'sınırları zorladığını' belirterek geçmişte 'birilerine rıza dışı şekilde cinsel olarak dokunmuş' olabileceğini de kabul etti.
NE OLMUŞTU

3. Charles'ın kız kardeşi Prenses Anne, hastanelik oldu 3. Charles'ın kız kardeşi Prenses Anne, hastanelik oldu

Dört erkeğe yönelik cinsel saldırı dahil olmak üzere 12 suçla yargılanan ABD'li aktör Kevin Spacey (64), geçtiğimiz sene suçsuz bulunmuştu. Londra'da bulunan Southwark Kraliyet Mahkemesi'nde görülen dava, 4 hafta sürmüştü. 3 gün içinde 12 saat 26 dakika boyunca dava üzerine çalışan jüri, kararı açıklamıştı. Hakkındaki suçlamaları hiçbir zamana kabul etmeye Spacey,  aklanmıştı.


 

Editör: MagazinBurada Editör