Sosyal medyadaki bir paylaşımla başlayan "Kenan İmirzalıoğlu'nun Sinem Kobal'ı aldattığı iddiası" hızla yayıldı. Paylaşımda "Selana aldatıldın haber doğru" yazan iddianın sahibi hesap "Söyleyeceklerine inanma, sete gidiyorum diyerek aldatmış doğru" açıklamasını yaptı.
sinem kobal kenan imirzalıoğlu

"TAMAMEN "SAÇMALIK

Paylaşım kısa sürede Twitter’da TT olurken, iddiaları yalanlayan oyuncu çift, evliliklerinde sorun yaşamadıklarını belirterek, “Tamamen saçmalık” dedi.

sinem kobal kenan imirzalıoğlu

"DÖRDÜNCÜ GÖRÜŞTE AŞIK OLDUM"

Geçtiğimiz günlerde bir programa konuk olan Kenan İmirzalıoğlu, “Aşk nedir ve sen aşka inanıyor musun?” sorusuna şöyle yanıt vermişti.

Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı… Acun Ilıcalı’dan büyük kızı Banu'ya duygusal yeni yaş mesajı…

Aşka inanlardandım ama aşkın daha kavak yellerinin estiği zamanlardan olduğunu düşünmeye başlamıştım ki aşk evliliği yaptım. Valla 40 yaşından sonra tekrar aşkla karşılaşacağımdan hiç emin değildim. Sinem’i daha öncesinde de tanırdım ama doğru zamanda doğru yerde denk gelmek önemliymiş. İlk görüşte aşk değildi dördüncü görüşte Sinem’e aşık oldum.