Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, 50. yaşını görkemli bir partiyle kutladı. Partiye ünlü isimler akın etti. Eğlenceli anların yaşandığı partiye Kenan Doğulu ve Yılmaz Erdoğan arasındaki diyalog damga vurdu.

Rapçi Ceza'dan dikkat çeken açıklamalar: "Son 5 yılım çok zor geçti" Rapçi Ceza'dan dikkat çeken açıklamalar: "Son 5 yılım çok zor geçti"

Doğulu, adı Cansu Taşkın'la aşk iddialarına karışan Yılmaz Erdoğan'a şaşırtan bir soru sordu.

 Jşp

Kenan Doğulu, Yılmaz Erdoğan'a takılarak "Yılmaz hocam çok sevişmenin zararı var mı? Sen bilirsin…" dedi. Soru karşısında neye uğradığını şaşıran Yılmaz Erdoğan, sahneye çıkarak "Böyle bir soru beklemiyordum can kardeşimin doğum gününde... Sevmenin zararı yok" karşılığını verdi.

Sosyal medyada yayılan görüntüler sonrasında Cansu Taşkın açıklama yaptı.

Geçtiğimiz nisan ayında Yılmaz Erdoğan ile samimi görüntüleri ortaya çıkan manken, Kenan Doğulu'yu sert sözlerle eleştirdi.

 Jkjlşlk

Cansu Taşkın; "Kadın ne kutsal değil mi? Öyle bir dünya istiyorum ki kadınların aşağılanmadığı, değer gördüğü, sözlü şiddet görmediği... Gerçekte olmayan, gerçek dışı aşağılayıcı gösterilen ve bir de bunu örnek aldığımız, sevdiğimiz sanatçılardan görünce bir kez daha anlıyorum ki ne kadar sahtesiniz. Ben gerçek dünyada olmak istiyorum, sahte dünyanız sizin olsun" dedi.

İşte o görüntü:

Editör: İlayda Dülger