Kenan Doğulu, Candaş Tolga Işık'ın tv100'de yayınlanan Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum programına katıldı. Merak edilenleri yanıtlayan Doğulu eşi Beren Saat ile tanışmasını şöyle anlattı: "Biz bir partide tanıştık. Ama bizi bazı arkadaşlarımız bir araya getirmeye çalışıyorlardı. Yılmaz da onlardan bir tanesi. Yılmaz'la Belçim'in aklına geldik. Onunla karşılaşınca dünya durdu. Aşıklık sistemim çöktü, kilitlendim. Zamanın durması, her şeyin yavaşlaması, Matrix anı gibi oldu. Üzerinden 12 sene geçti. 10 senedir de evliyiz. Muazzam ruhu olan bir insan. Çok iyiyiz, keyfimiz yerinde. Beraber üretiyoruz. En iyi arkadaşım oldu." 

"SEZEN AKSU'SUZ BİR HAYAT DÜŞÜNEMİYORUM’
Sezen Aksu ile komşu olan Kenan Doğulu, bunun nasıl bir duygu olduğunu şu sözlerle ifade etti: "Sezen Aksu ile komşu olmak bir kere çatısı açık bir yerde beste yapmaya çalışmak gibi inanılmaz bir duygu."

DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Kenan Doğulu'ya programda doğum günü sürprizi de yapıldı. Şarkıcı, bu sürpriz karşısında çok mutlu olduğunu dile getirdi. 

Dogum Bsl5 Cover

İpek Yazıcı ekranlara geri mi dönüyor? Baldız sorusuna ne cevap verdi? İpek Yazıcı ekranlara geri mi dönüyor? Baldız sorusuna ne cevap verdi?

Editör: MagazinBurada Editör