Alişan kardeşi Selçuk Tektaş'ı andı Alişan kardeşi Selçuk Tektaş'ı andı

Türk sinemasının usta isimlerinden Kemal Sunal için vefatının 24'üncü yıl dönümünde, Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başındaanma töreni düzenlendi. 3 Temmuz 2000 tarihinde 'Balalayka' filminin çekimleri için bindiği Trabzon uçağında geçirdiği kalp krizi sonucu 55 yaşında hayatını kaybeden Kemal Sunal, kabri başında anıldı. Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki törene; Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal, oğlu Ali Sunal, kızı Ezo Sunal, gelini Nazlı Sunal ve sevenleri katıldı. Törende, Kuran-ı Kerim okundu ve dualar edildi. Ardından aile üyeleri basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

66853D042F4D3542E3410F2F

"ZAMAN GEÇTİKÇE ZORLAŞIYOR"

Gül Sunal, "Yine özlem, yine ben bekliyorum hâlâ, sanki gelecekmiş gibi. Zor tabi ama çok büyük bir aileyiz biz, Kemal Sunal Ailesi. Sevenleri onu unutmadı, en büyük desteği de onlardan alıyoruz. Hepsine çok minnettarım, çok teşekkür ediyorum. Kolay değil, zaman geçtikçe daha da zorlaşıyor. Hani böyle zaman küllendirir gibi bir şey ben yaşamadım, onu bilmiyorum. Çocuklarım, torunlarım, Kemal’in sevenleri, birçok şey bizi diri tutuyor, ayakta tutuyor" dedi.

66853D082F4D3542E3410F31

"BABAMLA OLMAMA SÜREM, BABAMLA OLMA SÜREMİ GEÇTİ"

Ezo Sunal, "Her ne kadar gülümseyerek analım istesek de tabii ki bir burukluk ve özlem oluyor. Sevenlerinin ilgisi, mesajları ve o gün boyuncaki paylaşımlarını görmek bizi çok mutlu ediyor açıkçası" şeklinde konuştu.

Ali Sunal, "Bu sene babamla olmama sürem, babamla olma süremi geçti. Yani yanımda olduğundan şimdi artık daha çok oldu, ilk defa bu tarafa geçtik. Çok özlüyoruz tabii ama annemin ve Ezo’nun da dediği gibi yaşatıyorlar, seviyorlar. En önemlisi bu sene Kemal Sunal Müzesi; bu vesileyle sevenleri daima orada olan babamı ziyaret ediyorlar. İstedikleri zaman, istedikleri gün ve saatte ziyaret ederek anmış oluyorlar" ifadelerini kullandı. (DHA)

66853D522F4D3542E3410F3A

Editör: MagazinBurada Editör